Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » -Mit tegyek? Mivel a parom...

-Mit tegyek? Mivel a parom hirtelen ugy dontott hogy nem akar elvenni felesegul, peddig 17 hetes terhes vagyok. Csak azert nem mentem abortuszra mert a parom biztositott arrol hogy szeret es elvesz. Mar nem akarom a babat.

Figyelt kérdés
- 4 honapja elek a baratomnal Nemetorszagba,es mikor kiderult hogy terhes lettem tolle,en nem akartam a babat de a parom rabeszelt,a mai napig varja ezt a kicsit,de miutan azt mondta hogy nem muszaj elvenie ahozz hogy biztositva legyek,stb..,azotta nem akarom.Elvetetni nem lehet mar,adjam orokbe,kinek kellene?Duhos vagyok mivel tudom hogy a parom szeret,es nem tudom miert nem akar elvenni.Jovoheten mar megmozdul a baba,es ketsegbevagyok esve.A barom szerint az az oka hogy mi lesz ha mar el akarunk valni,itt nagyon kacifantos a dolog.Akkor kerdezem en,erre miert nem gondolt mikor mindenaron azt akarja hogy tartsuk meg,es elmondtam neki ez nagy feleloseg,es nem ugy van hogy megszulom es ha megunom ,vagy meggondolom magam akkor itthagyok mindent.Kerlek segitsetek.Barcsak elvetelnek :(
2009. dec. 4. 20:34
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
70%
Vigyázz mit kívánsz.
2009. dec. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
49%
Lehet ha nem is lesztek együtt a pároddal,de a baba ott lesz kárpótolni fog mindenért!!
2009. dec. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
69%
Azt a babát, ha elvetélnél is, meg kellene szülnöd! Nem akarok ítélkezni, de ronda dolog amit írsz. A gyereket saját maga miatt, nem a párod miatt kell megtartani. Ha nem vesz el, hát nem vesz el! Éljetek együtt boldogan, és neveljétek azt a csöppséget. Nem a gyerek az oka, hogy így jártál, nem rá kell haragudni. Ha meg szereted a párod, és eddig jól megvoltatok, és még a gyereket is várja, akkor csak annyi a problémád hogy nem vesz el? Nem értelek. Nyugodj meg, és gondold át még egyszer mit írtál, de hideg fejjel!
2009. dec. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
74%

És ha elvetetnéd vagy örökbe adnád, szerinted a párod ugyanúgy szeretne utána is?? Azt írod, hogy szeret téged és akarja a babát. Miért teszed az esküvőtől függővé a kis családotokat??

Én házas vagyok, de nem hiszem, hogy anélkül ne menne. Nem azon múlik semmi.

Egyébként furcsa, ahogy írsz. Csak esküvő után kell neked gyerek. Én ezt nem értem.

2009. dec. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
86%
Miért nem gondolkoztál hamarabb? Neked nem is való gyerek.
2009. dec. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
63%

gyerekes és primitív vagy te is és a "párod " is.

emberélettel játszotok, saját kényetekre-kedvetekre!

sajnálom, hogy ilyen emberek vannak.

szerencsétlen gyerek...add örökbe valakinek, aki szeretni fogja!!!

2009. dec. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
73%
Add örökbe. Biztosan sokkal jobb anyukája lesz, mint amilyen te lennél.
2009. dec. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
72%
Én azt hiszem, értem, miért nem akar elvenni...
2009. dec. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
72%
Én csak a babát sajnálom... De őt nagyon!
2009. dec. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
68%
Tényleg csak azért kellett a baba, hogy a párod elvegyen?? Hihetetlen...
2009. dec. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!