Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30. hét körül nektek is...

30. hét körül nektek is kevesebbet mozog a baba a pocakban?

Figyelt kérdés
2014. jan. 27. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
szia. ma kezdtem a 31.hetet, és egyre többet mozog. tegnap este es ma reggel is nagy buli volt a pociban. :) azota csak pici mocorgast erzek. te kerdező?
2014. jan. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia, én 33 hetes leszek szerdán, és úgy vagyok, mint az első válaszoló. Azt olvastam sok helyen, hogy a 30-32. hét környékétől a baba egyre kevesebbet mozog, egyre "lustább", na hát én ezt nem tapasztalom. Néha azt hiszem, hogy a hasfalamon keresztül kiugrik. Viszont volt a 30. héten egy-két nap, hogy úgy kellett "felkeltegetni", mert nem volt hajlandó megmozdulni. A te babád kevesebbet mozog? Lehet nem bírja a hideget, sok neki a nagy mínusz.
2014. jan. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én most 29 hetes vagyok,de mostanában csak keveset érzem,hogy mozogna :( Ez baj,vagy most lustálkodós napjai vannak?
2014. jan. 27. 16:58
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Baj lehet. Nézesd meg!!! http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

Olvasd el! Én is elvesztettem 36 hetesen a babámat!

2014. jan. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem feltétlen lehet baj. Nekem is keveset mozgott a 29-30. héten. Azt mondják ez normális,mert ilyenkor indul be a növekedés leginkább és kevesebb helye van,kevésbé tud mozogni. Na de mikor nekem megtalálja azt a pozíciót ahogy neki kényelmes igazi karate van odabent. Feszeng,rugdalózik egyszerre.
2014. jan. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szia. most keztem a 32. hetet nekem napok óta megállás nélkül vagy nyújtózik vagy rugdal de nem haggya abb még éjjel is néha oda rúg!
2014. jan. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!