Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki, garantálja, vagy vállalja...

Ki, garantálja, vagy vállalja a felelősséget azért, hogy semmi bajunk nem lesz a H1N1-es oltóanyagtól?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy már a fületeken jön ki,ez a téma,de ha biztosra mondanák,sőt bebizonyítanák,hogy nem lehet bajunk az oltóanyagtól,nyugodtabb szívvel oltatnék.24 hetes kismami
2009. dec. 4. 22:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Senki.

Aláíratnak veled egy papírt, hogy te vagy a felelős.

2009. dec. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia, hát ez az, hogy senki. Viszont az orvosodat felelőssé nevezhetik ki, ha megfertőződsz, ha ő nem javasolta a védőoltást. Éppen ezért javasolják már, mert azt kell tegyék: saját érdekükben. Te pedig dönts a saját érdekedben! 24. hetes vagyok én is, bízom a homeopátiában és a természetes immunerősítőkben, és abban a leginkább, hogy ez az egész egy nagy cirkusz, és hamarosan vége. Nem fogok oltani semmi pénzért. Inkább elzárkózom a külvilágtól, ha muszáj és boldogan simogatom a pocómat! :) Ha gondolod, bíztathatjuk egymást :) írj mailt.
2009. dec. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%

Senki. Már mondjuk nem iratnak alá semmit. De ki vállalja akkor a felelősséget, ha meghalsz?

Felnőtt emberek vagyunk, elmondták milyen mellékhatásai lehetnek, az is ömlik a médiából, hogy ha elkapod milyen következményei lehetnek...

Neked kell döntened, ez nem egy amerikai film :(

T:)

2009. dec. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
43%

Senki nem garantálja.


De azért számoljunk. Egy kismama meghalt, két magzat meghalt, oltás hiányában, a betegség következményeként. Az oltástól még se magzat, se kismama nem halt meg, nem került lélegeztetőre, és nem nőtt három füle.


És azt ki garantálja neked, hogy ha nem oltatsz, akkor tutira egészségsen ússzátok meg mindketten ezt a járványos időszakot? Ki vállalja érte a felelősséget, hogy a C-vitamin elég lesz?

2009. dec. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
Amit az utolsó számolt az a média által hangsúlyozott számtan. Az amit nem hangsúlyoznak, azt nem számolja senki. De lenne mit számolni... Csak akkor nem fogyna az oltóanyag.
2009. dec. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
48%

23:58-nak igaza van!


De íratnak!

2009. dec. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%
23:30-as vagyok, ma oltattam, nem írattak alá velem semmit. lehet orvos függő már ez is akkor
2009. dec. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
54%

Persze borzasztó, hogy senki nem vállalja a felelősséget érte,de nézzétek meg az UH papírok alját,az enyémeken konkrétan rajta van, hogy nem lehet kiszűrni vele bizonyos betegségeket, ezért no felelősség...

Vagyis ez szinte mindenre igaz, nemcsak az oltóanyagra.

2009. dec. 5. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
46%
Az hagyján, hogy nekünk bajunk lehet az oltástól, de én inkább a babámat féltem és eddig 5 orvost, biokémikus-kutatót megkérdeztem és SENKI nem tud arra mondani semmit, hogy a babánál mit okozhat! NEM a vírus, NEM a szerves higany (hiszen többet eszünk meg mint amennyi benne van) és NEM a fehérjék, hanem az összes többi amit mi - és az orvosok sem - tudunk. Az én háziorvosom és nőgyógyászom is ezért nem támogatja az oltásomat. Ha akarnám beadná, de így hogyan bízzak benne? A kismamák eddig sem kaptak influenza-elleni oltást és eddig is volt aki sajnos meghalt benne (Mao-n tavaly is kb ezer ember). Megértem az oltatókat is, én is félek tőle de nem vagyok meggyőzve...
2009. dec. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
52%
És azért ki vállalja a felelősséget, ha kilépsz az utcára és elcsúszol egy kövön? Ma ki vállal felelősséget bármiért is? Nem azt a világot éljük. Magadért vagy felelős minden döntésedben.
2009. dec. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!