Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhes vagyok és...

7 hetes terhes vagyok és nincs hőemelkedésem, ez normális vagy rosszat jelent?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, terhesség alatt van hőemelkedés, de nekem 36,4. Aggódnom kellene?
2014. jan. 27. 19:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem sosem volt magasabb a hőmérsékletem terhesen szóval csak ez biztos nem jelenthet bajt.
2014. jan. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jaaaj mint ha magamat olvasnám. Dobd el 7 hetesen azt a vacak lázmérőt jó messzire. Nincsen semmi baj!!! A 2 hónapos fiam itt alszik az ágyában, pedig mensi napján, sőt egész ciklusban 36.4-36.8C között volt a hőm, még a peteérésem sem látszott a görbémen. Előtte volt vetélésem, azt hittem abban a hónapban nem is lesz ovulációm, hát aztán most még is itt a fiam. Nem vártnapján és még utána is 2 hétig betéttel jártam mert vártam mikor jön meg, aztán 2 hét után csak csináltam már egy tesztet. :D
2014. jan. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 kíváncsicska ***** válasza:
100%
Ne olvassatok annyi felesleges "szakirodalmat" meg minden okosságot!Komolyan a sírba viszitek magatokat.Nem csak most hanem miután megszületik a pici is.Próbáljatok szelektálni a sok fals és felesleges infó közül.Nem szabad ennyire rágörcsölni a dolgokra. Sőt ha nem indokolja (nem lesz koraszülött) még babamérleget se vegyetek.Az idegbaj kerülget majd bennetek, és az senkinek sem jó.Pozitív hozzáállás, megérzés, ez a legfontosabb szerintem.Én meg sem mértem a hőmet a terhesség alatt.
2014. jan. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval. Ennél már csak aza kérdés volt jobb, hogy a gyomorégés okozhat e vetélést :)
2014. jan. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Èn nem szoktam mèrni , de ma 3x 7is làzmèrőztem mert a fèrjem beteg lett èn sem vagyk oppon ès ugye a làz nem tesz jót, ellenőrzöm magam....na a lènseg 21 hetes vagyok mozgott is ma habàr ő is lustibb de a hõm 36.5 ....tehàt az semmit nem jelent.
2014. jan. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

semmit nem jelent. Nekem semmilyen tünetem nem volt ezen kívül sem. Nem éreztem a beágyazódást, nem volt hányingerem, nem fájt semmim, nem volt kívánós, stb. stb.


Első baba? :) Ne olvasgass, minden terhesség más, két nőnél sem feltétlen ugyanolyan :)

2014. jan. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
En sose mertem..most a 32.het korul ugy ereztem mintha lazam lenne.erre 36.0 ugyhogy nem kell hoemelkedesnek lenni.en vagyok az elo pelda...es mar jopar honapja terhes vagyok.:-)ne aggodj ilyeneken.minden terhesseg mas es mas...
2014. jan. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem az egész terhesség alatt marad fenn a hő, olvass utána mert több helyen is le van írva, asszem az 50 napon vissza áll a rendes alaphőre és terhesség végig ott is marad. A hővel csak ovukor érdemes foglalkozni, de arra már nem alkalmas, hogy a nem várt napján vagy utána megmondja valóban terhes vagy, vagy csak késik a mensid.
2014. jan. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, most megnyugodtam. Nem is akartam én hőt mérni, csak fáj a torkom, tegnap a fejem is kicsit fájt és úgy éreztem, mintha menne fel a hőm. Ezért mértem csak meg és akkor láttam, hogy 36.4. Kerestem neten, de mindenhol azt olvastam, hogy hőemelkedés van terhesség alatt, de most akkor megnyugodtam. Még egyszer nagyon köszönöm mindenkinek a válaszokat! :)
2014. jan. 28. 09:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Hőmérő módszernél is csak a REGGELI /ébredési hő számít, NEM a napközben hasra ütés szerűen mért! Nem foglalkozz vele mit mértél napközben, mert nem mérv adó. Még ovukol sem, de terhesen meg főleg nem mérv adó a hőmérőzés.
2014. jan. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!