Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érdemes tesztet csinálni?

Mikor érdemes tesztet csinálni?

Figyelt kérdés
Már 2 hónapja abbahagytam a gyógyszer szedését. Előző hónapban a 31. nap reggelre szépen meg is jött. Most viszont nem. Sikerülhet teherbe esni már ilyen röviddel a gyógyszer abbahagyása után?

2014. jan. 27. 20:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen, hiszen arra is mindig figyelmeztetnek,h ha kimarad gyógyszer, akkor érdemes átmenetileg másként is védekezni. Pl. hányásos betegségeknél. Ha pedig már meg kéne jönnie, akkor a tesztnek már mutatnia kell a terhességet (nagy valószínűséggel).
2014. jan. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

szerintem is már csinálhattsz. És igen ilyen hamar is sikerülhet de nem biztos hogy azért. Nem akarlak elkeseríteni csak nem akarom hogy azthidd mi aztmondjuk terhes vagy tuti és közbe meg nem és beleéled magad. Szoval a teszt majd megmondja. Azért is mondom h azért ne éld bele magad,mert pl nővéremnek meg sem jött gyogyszer abbahagyása után mert egyből terhes lett,nekem meg 1,5év után sikerült csak. Pedig azthittem majd ugylesz mint tesomnál és nagyon rosszul érintett.

Drukkolok!

2014. jan. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Teszteltem, negativ :(
2014. jan. 28. 18:43
 4/13 anonim ***** válasza:
azért még drukkolok,ha nem jön meg pár nap mulva ismételd meg. Sajnálom tudom milyen csalodás de várjunk még picit. Amugy érzed ha van peteérésed?
2014. jan. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

letelt 24 óra a teszt csinálása óta és még mindig nem jött meg... már 34.napon tartok...

Hogy azt érzem e nem tudom, van 2-3 nap mikor borzalmasan fel van fújódva a hasam, ez utoljára épp 2 hete volt. (kedd, szerda)

2014. jan. 29. 16:24
 6/13 A kérdező kommentje:
37. nap és még sehol semmi... 2 teszt eddig negativ :(
2014. febr. 1. 15:27
 7/13 anonim válasza:
vagy későn volt PÉ vagy még nem ált be a mensid és most lehet később fog megjönni. Várj türelmesen. Érzed az a megjön érzést? Cickókat szoktad érezni ilynekor?
2014. febr. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen szoktam, de most semmi. Se a hasam nem fáj se a cicim :( egyszerűen semmi.. néha mikor tüsszentek befájdul a hasam, de gyorsan elmúlik.
2014. febr. 3. 15:50
 9/13 anonim ***** válasza:

4es vagyok

nekem ez volt az egyik tünet hogy nincs mensi tünet. és kb a 10.hétig igy volt. akkor kezdett fájni a cicim. nem akarlak hiu ábrándokkal kecsegtetni csak leirtam.

én álltalában hasfájással éreztem a peteérést. egyik oldalon kis szúrkálo érzés 2-3 napig aztán hirtelen elmulik. meg ilyenkor a cicim is megnőtt picit vagy fájt a bimbim. ennyi.

2014. febr. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ja a puffadást kifelejtettem.
2014. febr. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!