Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A védőnőhöz is kell vinni...

A védőnőhöz is kell vinni vizeletet. A gyorsteszttel milyen problémákat tud kiszűrni? 9hkm

Figyelt kérdés
2014. jan. 28. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy csomó mindent: toxémiát, gyulladást, cukorbetegséget stb. Nagyon hasznos, hogy a védőnő is néz vizeletet!
2014. jan. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
A védőnő fehérjét néz a vizeletben. Ha van, az toxémiára adhat gyanút, ezért fontos.
2014. jan. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindent tud nézni (vér, fehérje,gyulladás...) a vizeletben,nekünk mindig kellett vinni!
2014. jan. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. nekem is kell minden alkalommal vinnem. Már egyszer vittem, nem volt vele semmi gond. Viszont a laborba csak most fogok menni első alkalommal, ezért is érdekelt.
2014. jan. 28. 15:53
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
csak hogy legyen egy példa, gennyet találtak a védőnök a vizeletemben elküldtek laborba hogy megnézzék mégis pontosan mi is van. A laborban is találtak meg egyebet(sok laphám sejt, rossz ph, fajsúly.) a védőnök tanácsára kezdtem inni medveszőlö teát ill elmentem az orvoshoz mert igy az addig a terhességnek betudott folyás gyanus volt. És bizony kiderült hogy az előzőleg szedett antibiotikum hatására hüvely gyulladás,és felfázás volt a gond. 2naponta jártam a védőnökhöz ellenörzésre,kaptam kupot sokat ittam és a második kontrollon már nem volt genny. Szoval ha nincsenek a védőnők észre sem veszem mert nem volt tünetem. Csak a folyás meg feszített a hasam de azthittem az a baba. De a felfázás volt. szoval valoban jó hogy nézik.
2014. jan. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeteket mégegyszer!
2014. jan. 28. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!