Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy hét különbségggel vettem...

Egy hét különbségggel vettem részt 4D és 2D ultrahangon. Először a 4D ultrahangon 1397g becsülték a baba tömegét, majd egy héttel később a 2D ultrahangon csak 1163g volt a babám tömege. Létezik ekkora különbség?

Figyelt kérdés
2008. júl. 18. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:

igen:D

ezek a gépek a méretek alapján becsülnek /számítanak ki egy súlyt.

nekem is volt olyan, hogy két nap eltéréssel voltam az orvosomnál és a kórházi ultrahangon/ mindkettő 2D / és hát lettek eltérések!

2008. júl. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igazából szerintem a becsült súlynak nincs jelentősége. A mért méretek alapján számol. És ha belegondolsz már akár egy mm különbség is más súlyt hoz ki. Ráadásul ez mind csak becsült súly, ált. a papírra rá is írják, hogy pl +/- 10%. A becsült súly és a megszületett baba súlya között hallottam én már majdnem egy kilós különbséget is. Nézd meg, ábrándozz el róla mekkora most a babád azán szerintem nem is érdemes a súlyával foglalkozni. Az úgyis kiderül a végén:-)
2008. júl. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megnyugtatóak. Csak az az érdekes, hogy kisebb méreteknél 4D nagyobb súlyra becsült.
2008. júl. 19. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!