Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek volt különbség (rosszul...

Akinek volt különbség (rosszullétek szempontjából) 2 terhessége alatt?

Figyelt kérdés
Én most várom a 2. babámat. A fiammal semmi bajom nem volt, nagyon ritkán voltam rosszul a terhesség alatt. Most viszont borzalmas, és egyre rosszabb a rosszullét, már lassan egész nap tart. Elképzelhető, hogy most kkor kislány lesz? Nálatok, ha volt különbség ugyan gy, más nemű lett a baba?
2014. jan. 29. 07:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Első babám lány, második kisfiú lett.


Mind a kettővel rosszul voltam kb a 6. terhességi héttől egészen 12-13. terhességi hétig.


Különbségek:

Lány:

-mindig reggel hánytam és reggel voltam rosszul, még a hűtőajtót sem bírtam kinyitni, a kuka látványától is rosszul voltam. Viszont hányni ritkán hánytam, inkább csak öklendeztem és csak nyál jött fel (bocsánat a gusztustalan fogalmazásért:)

- a hústól borzalmasan megundorodtam, ha már csak a spar reklám újságban megláttam, hogy akciós a csirkemell, már rohantam is a wc-re. Kb a 30. terhességi hétig tartott

- inkább a sós kajákat kívántam, az első trimeszterben odavoltam a kínai kajáért (persze szigorúan hús nélkül:), a kínai pirított tészta volt a favorit)


Fiamnál:

- erősebbek voltak a rosszullétek, inkább délután, este hánytam, vele viszont nagyon sokat hánytam

- a savanyú dolgokat kívántam, literszámra ittam a citromos vizet

- a hús kifejezetten szerettem


Hát ennyi jutott most eszembe:) Kívánom, hogy kislány legyen ha arra vágysz, bár nem ezen múlik....

2014. jan. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy lányom és egy fiam van. Ugyanolyan rosszul voltam, mindkét terhességem elején. Nem volt különbség.a rosszullétek hiánya, vagy megléte, illetve mikéntje, nem jelzi, hogy fiad lesz vagy lányod.
2014. jan. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nálunk a nagy fiú, a kicsi lány. Tényleg voltak különbségek, de nem hinném, hogy ezért. A nagyobbikkal az egész terhesség alatt kb 3x fél napot voltam vacakul. Az első trimeszterben volt 3-4 hét, amikor állandóan éhes voltam. Nehéz volt kordában tartani, mindig az órát lestem, hogy mikor ehetek. Mindig vittem magammal dolgozni elég ételt, be volt osztva, hogy mikor mit ehetek, különben 100 kg-ot híztam volna.

A kicsivel 2 hónapon keresztül émelyegtem reggelente. Sose hánytam, csak forgott a gyomrom, reggel 6tól délig kb. A citromos jeges víz volt, ami enyhítette. Ami egyforma, hogy az utolsó hónapban szerencsére alig tudtam enni, csak csipegettem.

2014. jan. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2 gyerekem van az első lány vele kb 2x hánytam,más gondom nem volt.A második fiú,na vele aztán minden "baj" elért ami csak el lehet képzelni.Már a mensi kimaradása előtt 1 héttel rosszul voltam,és ez kitartott a 15. hétig,naponta kb 2x hánytam.Sokszor majdnem elájultam,vizeletartási gondjaim voltam,már az elején is.
2014. jan. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az első terhességem elején párszor volt erős fejfájásom és hányás, kb. 3-4-szer, azután semmi rosszullét nem volt.

Második terhességnél a negyedik-ötödik hónapig folyamatosan émelyegtem, minden kijött belőlem, sokféle szagtól rosszul lettem.

Mindkét gyerkőcöm fiú.

2014. jan. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az elsővel 12-13. hétig rettenetrosszullétek gyötörtek és a végéig szédültem. Fiú lett.

A másodikkal 2 alkalommal szédültem és pillanatok alatt megszületett. Szintén fiú lett. :)

A harmadikkal most vagyok 34 hetes és nem vészes 1-2 alkalom volt ami nem volt kellemes. Ő lány.

Hízásaim; 1-vel 21+

2.-nál 13+

3.-nál most 11+

2014. jan. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én a 2.-al voltam nagyon rosszul. egész napos hányinger szédülés,stb még a 20. héten is.

ezért biztos voltam hogy majd most fiú lesz. de aztán lányom lett megint..

2014. jan. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát szervusz Kedves sorstársam!!!! 8-)))

Fiammal is voltam rosszul, de szépen egyet hánytam, max 2-t, és napközben tudtam élni.

Most vagyok 7 hetes, de már majd'2 hete irgalmatlan rosszul vagyok!!! Tegnap már sírtam, hogy éhes vagyok, és nem tudok enni!!!! Mindentől öklendezek, folyamatosan émelygek, a vajas zsömlével is szenvedek! Kitartááás!!!!!!

2014. jan. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!