Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmúltak a tüneteim lehet gond?

Elmúltak a tüneteim lehet gond?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 6 hetes terhes vagyok a héten! Lehet sokan korainak fogják tartani de 3-4hetes terhessen már éreztem,hogy valami elkezdődött gyakori vìzelések,és a mellem olyan iszonyatosan fájt,hogy hozzá érni se tudtam természetessen aztán jött a menszesz elmaradása. Elmentem orvoshoz aki megállapitotta,hogy valóban terhes vagyok. De menjek vissza 2 hét múlva azaz 7hetesen mert lehet látni a kis szívét stb... viszont 5 napja kb semmiféle tünetet nem produkálok. Mellem duzzadt de már negyed nem annyira mint az elején és egyáltalán nem fáj. Mit gondoltok lehet probléma? Felszívódás stb? Köszi előre
2014. jan. 29. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs
2014. jan. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem látunk beléd majd kiderül. Csak tünetekből nem lehet terhességre következtetni, és ha nincsenek tünetek az nem jelenti, hogy nem vagy terhes. pl. nem mindenki terhes akinek hányingere van reggel, és nem minden terhesnek van reggel hányingere. Nekem 6-12 hét között voltak csak tüneteim se előtte se utána. Ha még nem volt szívverése akkor még nem mondhatta a doki, hogy terhes vagy, csak láthatott valamit amiből majd nagy esélyjel baba lesz. Csak akkor mondják ki, hogy terhes vagy ha van szívverés. Ne aggódj biztosan nincs semmi baj, mire következőre mész már lesz szívhang is. Amíg nem vérzel addig lehet reménykedni a babában. (De biztatni sem akarlak nagyon mert annál rosszabb a csalódás. ) De 90% hogy még mindig ott lesz a babád.
2014. jan. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt, hogy elmúltak a tüneteim, panaszkodtam is páromnak, hogy nem érzem magam terhesnek és nincs semmi tünetem... erre ő rám nézett és tök kedvesen annyit mondott, hogy "nyugi, az aggódós hiszti tünet még megvan" :D


Nálad is valami ilyesmi a helyzet... Remélem nem lesz gond, de az aggódással nem segítesz, nyugi jó babavárást! :)


(7,5 hónapos baba anyukája)

2014. jan. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2014. jan. 30. 09:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ugyanebben a cipőben járok,mint Te... Nekem is elmúlt a cicfájdalom,de nekem is azt írták itt vissza,hogy nem feltétlenül jelent rosszat, mert a 12.hétig a tünetek jönnek-mennek.Reménykedjünk :-) Ha van kedved,beszélgethetünk privátban is.

2014. jan. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!