Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fogyott valaki úgy az első...

Fogyott valaki úgy az első hetekben, hogy nem hányt, és evett is?

Figyelt kérdés

Nagyon félek, hogy valami komolyabb bajom van.

178 cm vagyok nagyon vékony, 58 kg voltam még másfél hete..Tegnap teszteltem pozit, de kb.6 napja nagyon ver a szivem, fáradékony gyenge vagyok.

Rááltam a mérlegre, 56,5 lettem.Be van esve az arcom, mint aki beteg.

Mi van velem? Menjek orvoshoz??

segitsetek kérlek !!



2014. jan. 29. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Én fogytam 6 kilót az első hetekben, nem hánytam, de nem is ettem. nem tudtam, ráadásul kint 40 fok volt, kinek kell így az evés? :)

a fáradékonyság jellemző a terhesség elejére. én egész nap tudtam volna aludni, szörnyű volt, hogy semmihez nem volt erőm.

2014. jan. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kriszti_1206 válasza:

Én eddig 4 kg-ot fogytam pedig van étvágyam és nem is hányok.Viszont a fáradtság,fejfájás,heves szívverés nekem is meg van.Ilyenkor általában a szív erősebben kezd dolgozni hogy a babának is segítsen.Mondjuk attól függ mennyi idős vagy.Mindenképpen menj el orvoshoz a magad megnyugtatása érdekében.Kívánom a legjobbakat!

9 hetes kismama :)

2014. jan. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtatò válaszokat !
2014. jan. 31. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!