Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes 3negativ tesz...

Anita.gu kérdése:

Lehetek terhes 3negativ tesz utan? Fura erzesek a hasamba es bal oldalt mitöl lehet?

Figyelt kérdés
2014. jan. 30. 08:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj el az orvoshoz és kivizsgál. Lehet begyulladt valamid.
2014. jan. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az igazsag,h nemreg jöttem ki külföldre es meg nem vagyok jaras ugy itt semmibe.ezt az erzest kb.nemreg vettem eszre.de közbe menstrualok de valamiert megis felek,lehet,h bebeszelem magamnak az egeszet,h terhes vagyok?!
2014. jan. 30. 09:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha menstruálsz nem lehetsz terhes..+ ott a 3 negatív teszt is.. Vizsgáltasd ki magad bármi lehet.. ciszta is példáúl.. :/
2014. jan. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szepen a valaszt...de sajna megis mindeg ezen kattog az agyam.es ideges vagyok ez miatt,mert ezt azt olvastam közbe...olyan mindha mocorogna megis bent valaki.mindha neha rugna föleg kora este.ez csak bebeszeles lenne?!
2014. jan. 30. 10:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz nagyon felpuffadva? A mozgást meg 13-4 hétnél előbb ne várd. Legalábbis a rúgásszerűt. Mondjuk 11 hetesen én már meg voltam győződve, hogy a babát érzem, de az nem rúgás volt.
2014. jan. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Eddig nem ereztem ilyent,csak most vagy 2-3hete,es ezert is gondoltam rögtön arra,h nem e baba van ott bent?mar regebben voltam ugy együtt a baratommal.de azota meg rendes menszi volt eddig...
2014. jan. 30. 11:25
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem a fiammal amikor terhes lettem menzi után 2 héttel megjött,eléggé furcsáltam...Csináltam 2 tesztet ami negatív lett. Rá 2 hétre vártam,hogy megjöjjön,de nem jött. Pizzériában dolgoztam és undorodtam a szagoktól,görcsölt a hasam,fájt a mellem,émelyegtem,álmos voltam. A 2 negatív teszt után megint csináltam egyet,ami szintén negatív lett :) De ott már éreztem belül,hogy terhes vagyok. Pizzát ettem kókuszgolyóval egyszerre... Rá 3 napra megint egy teszt,ami szintén negatív lett. Másnap megint egy teszt,amit munka közben csináltam és halvány pozitív eredmény. (Mindegyik terhességi tesztem egyforma márka volt) Este begörcsöltem és kórházba mentem,ahol csak petezsák volt látható,és méhenkívűli terhességre gyanakodtak. 1 hét után kontroll az orvosnál megint,ahol még mindig csak petezsákot találtak,jobb és bal oldali cisztával. 3 nappal később elmentem az sztk-ba,ahol megállapították,hogy 6 hetes terhes vagyok :)Azóta 2 éves a kisfiam :) A mostani terhességem meg influenzának indult :D Begörcsöltem éjszaka,nem bírtam mozgatni semmimet,magas láz,kávé undor a menzi előtt 1 héttel. Eszembe nem jutott,hogy terhes lehetek,még akkor sem amikor már 1 hete késett. Mindig a stresszre fogtam meg a betegségre,hogy azért késik.3 nappal később pedig pozitívat teszteltem :)

Nálam az az érdekes,hogy mind a 2 terhesség előtt influenza tüneteket produkáltam :)

2014. jan. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!