Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetesen normális ha még...

30 hetesen normális ha még egyszer sem éreztem a babát köldök fölött mozogni? Sőt, a köldökömnél is csak 2-3 alkalommal volt érezhető. Eléggé lent van.

Figyelt kérdés
2014. jan. 30. 23:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális! Nekem is végig lent volt! Kislányom egész nap a pocakban lent volt, éjszaka meg felhebb. Mindig azt mondtam, mikor lent volt, hogy most a nappaliban van. Éjszaka meg megy a szobába akudni:-)) ahogy felébredtem, rá 10 percre már kent volt:-)
2014. jan. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem még fekvéskor is lent van :) és egyszerűen képtelen változtatni a helyzetén! :) a hasam is olyan mint aki már megy szülni, csak lent nő :) bár egalább a légzéssel nincs bajom.
2014. jan. 31. 00:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Így va, lényeg a pozitív hozzáállás;) szabad kérdezni, kislány baba?:-)
2014. jan. 31. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

20 hetes ultrahangon kislányt mondtak,majd csak 32 hetesen lesz a következő! Nem szeretném magam beleélni, több ismerősömmel is kibabrált az ultrahang egészen 9 hónapig :)))

Első babám is kislány, mondjuk teljesen eltérő a két terhességem!

2014. jan. 31. 01:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!