Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Petefészek cysta okozhat...

Petefészek cysta okozhat terhességi tüneteket?

Figyelt kérdés

Kési a mensesem egy hete, még mikor meg kellett volna jönnie két napra rá csináltam egy erős pozitív tesztet.azóta hányinger, fáradság, időnkénti alhasi fájdalom, gyakori pisilés, szagokra való érzékenyésg jelentkezik nálam. Ma voltam nyőgyógyásznál, de a méhben csak egy 2 mm-es felritkult területet látott, valamint a jobb petefészekben egy 39x36 mm-es folyadékkal telt képletet észlelt. Azt mondta, hogy ez okozhatta a pozitív tesztet, a tünetekre nem reagált. Egy hét múlva kontrolt javasolt. Végülis se nem zárta ki, se nem erősítette meg a terhességet. Szerenénk nagyon, ha baba lenne. Kíváncsi vagyok tapasztalatokra, hogy akinek volt hasonló, milyen tünetekkeljárt? olyan messze még a jövőheti viszgálat...

A válaszokat köszönöm!



2014. jan. 31. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem baba van a dologban. Nekem is volt cisztám mikor terhes lettem.

Nekem anno a dokim azt mondta, hogy pozitív hcg tesztet csak egy nagyon ritka fajta ciszta okoz.

2014. jan. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem is baba lesz, mert anno nekem is volt cisztám, és nekem is minden terhességi tünetet okozott, de soha nem volt cisztától pozitív tesztem. Szerintem ez nagyon ritka, ha a ciszta termel HCG hormont. Mindjárt eltelik az az egy hét, és meglátod, hogy minden rendben, és kisbabád lesz, addig meg kitartás. :-D
2014. jan. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia én multhéten csütörtökön voltam nőgyógyásznál mert egy hónapja nem jött meg a menszeszem és azt hittem terhes vagyok mivel nagyon szeretnénk a párommal egy babát de azt mondta a doki hogy cysztàm van. Lehetsèges?
2017. márc. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!