Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23. hetes vagyok. Fél órával...

23. hetes vagyok. Fél órával ezelött kicsi rózsaszines folyásom volt, pár csepp. Görcs nincsen, de hányinger igen,2 napja. Lehet, hogy baj van? Vagy mitöl lehet ez?

Figyelt kérdés
2008. júl. 18. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet, hogy semmi baj van, sőt valószínű, de azért szerintem hívd fel az orvosodat. Ha fogadott orvosod van őt éjjel nappal hívhatod. Ne aggódj, nem lesz semmi baj.
2008. júl. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nincs orvosom,sztk-ba járok és nagyon megijedtem.nem tudom mi lehet...
2008. júl. 18. 19:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Elöző vagyok. Ha ennyire aggódsz menj be az ügyeletre. Megvizsgálnak, megnézik uh-on a babát. Biztos minden rendben, nekem többször is volt piros vérzésem is, minden alkalommal azonnal mentem orvoshoz, akkor is ha csak pár csepp vér volt, volt hogy ügyeletre. Hidd el megnyugszol utána.
2008. júl. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!