Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha csak sargas folyasom van...

Ha csak sargas folyasom van az jo? Es ha nincsen se rozsaszines se barnas folyasom az aszt jelenti minden rendben van a babaval? Kilen hetes vagyok. Hanyinger ellen mi jo?

Figyelt kérdés
2008. okt. 19. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyílván ha nem barnázol,vagy nincs rózsaszínes folyás,az bajt nem jelent,viszont a sárgás folyás lehet baci jele,főleg ha viszket,vagy szagos.Bár ez is olyan hogy némely orvos szerint egy kis sárgás folyás még nem jelent bajt,én azért azt mondanám nézesd meg,nehogy fertőződjön felfelé a hüvelyed-a baba ha bármi gondod is van ott védve van,de ha hónapokig lennél kezeletlen akkor fertőződhetne a burok, de ez csak tényleg egy hosszú kezeletlenség esetén.

Hányinger ellen gyömbér,szörp változatban esetleg.

2008. okt. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! A babával biztosan nincs baj. Egyetértek z előző válaszolóvl, ezt ajánlatos mgnézetni, mert ténylg lehet gomba vagy baktérium. Az orvosom azt mondt, hogy a hüvelben amúgy is élnek baktériumok és giombák, ezek a terhesség alatt elszaporodhatnak, s a terhességet végigkísérheti a bővebb hüvelváladék. Nekem csinált kenetvételt és nem tenyészett ki sem gomba, sem baktérium, mégis végig volt sárgás folyásom. A babákat védi sok minden, ha zárt a méhszáj, semmi nem fertőzheti a magzatburkot. Hányinger: Én 4 hónapig szenvedtem tőle (hánytam is reggel-este), semmi praktika nem vált be igazán, talán a hideg kakaó volt a legjobb enyhítő, mert megnyugtatta a gyomrom. 39 hetes kismama
2008. okt. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül jó, hogy folyásod van. A dokinak kell megállapítani, hogy egy egyszerű természetes terhességi folyásról van szó, vagy fertőzésről.

Ugyanis a terhesség alatt a hüvely PH értéke megváltozik, természetes a folyás, de nem mindegy, hogy milyen.

Ha nem barnázol, nincs rózsaszínezés, az jó, de nem feltélenül jelenti azt, hogy minden rendben van is ott bent.

2008. okt. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!