Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes kismama vagyok. Pár...

8 hetes kismama vagyok. Pár nappal ezelött 2-3 napig volt egy pici /napi 2 cm-es/ vérzésem, ami 2 napja elmult. Ma reggel úgy ébredtem, hogy nincs hányingerem, nem fáj a fejem, mint terhesség elött. Lehet hogy már nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
Orvoshoz két hét múlva kellene mennem. Mit tegyek?
2009. dec. 6. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem hívd fel a dokit és kérj egy uh-ot. Biztos ami biztos. A tünetek nem egyik napról a másikra múlnak el, ha baj történt odabent, a HCG szint is csak két hét múlva lesz megint "nem terhes" szinten.

Tehát azt ajánlom holnap reggel telefonálj és intézz magadnak egy uh-ot.

Már átestem egy vetélésen, 10 hetes voltam, sajnos tapasztalatom van róla. De őszintén szólva nem hiszem, hogy nálad erről lenne szó, de biztosat az uh fog tudni mondani.

39 h km.

2009. dec. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi az hogy 2 cm-es verzes en meg ilyet nem is hallotam.menj dokihoz.
2009. dec. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ne ijedj meg.nekem is volt az elején pici vérzésem de azt mondta a doki h még szokja a szervezet h nem vérezhetsz...ha elvetélnél az görcsökkel meg nem ennyi vérrel járna hanem mély vörös bő vérzéssel...de azért bizti ami bizti menj el dokihoz.magnéziumot fog felírni.pihenj sokat.stb.én szorítok neked h ne legyen semmi baj.
2009. dec. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Először is nyugodj meg. Én arra gyanakszom, mostanában lett volna a havi vérzésed- ha nem lennél várandós. Azt gondolom, a szervezeted emlékszik- így jelenik meg. Ennek ellenére hétfőn tessék elmenni orvoshoz- ha teheted hívd fel még ma. A vérzés nem minden formája jelent bajt- de ha ez előfodul- ne csak akkor jelentkezz orvosnál amikor már elmúlt. Nyugodtan zaklasd Őt a kérdéseiddel- pláne ha vérzésről, barnázásról van szó. Remélem megfogadod a tanácsomat. Sok boldogságot! ű

3 hetes baba anyukája.

2009. dec. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!