Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, akik olyan munkahely...

Luxor kérdése:

Kismamák, akik olyan munkahelyen dolgoztatok, ahol többféle vegyszerrel érintkeztetek (rozsdamaró, korrózió gátló, különböző benzin származékok stb. ) meddig dolgoztatok, miután teherbe estetek?

Figyelt kérdés

Unokahugomnak állítólag nem mondta az orvos, hogy nem dolgozhat tovább... Tegnap állapították meg a terhesség tényét nála. Gyárban dolgozik, ahol mindenféle vegyszerekkel kezelik az előállított fém alkatrészekeket. És 10-15 kg-os rekeszeket is emlegetni kell neki. Számomra ezek a dolgok teljesen összeegyeztethetetlenek a babavárással.


(én is kismama vagyok, de nem ilyen jellegű munkát végzek)


2014. febr. 1. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Én dajkaként dolgozom, de én mér 6-7 hetes koromtól táppénzen voltam, ahogy lett szívhang. okok: fertőzés veszély (gyerekektől bármit elkaphattam volna), cipekedtünk mi is a nehéz ételes kondérok 20-25 kg ha nagyon tele van (2-en vittük, de akkor is). Már "ennyi" miatt sem dolgozhattam.
2014. febr. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én egyből elmentem táppénzre,nálunk a munkahelyen is megmondták,hogy nem lehet úgy ott dolgozni,így szóltam a dokinak és egyből megírta a javaslatot táppénzre a háziorvosomnak.
2014. febr. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Megpróbálom megértettni vele, hogy innentől már nem csak az ő élete és egészsége a fontos. Kell nekik is a pénz, de ilyen áron...?

2014. febr. 2. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!