Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26+2hkm vagyok. Az lenne a...

26+2hkm vagyok. Az lenne a kerdesem, h nektek is voltak olyan napok, h ritkabban ereztetek a babat? Mert most kicsit megijedtem, mivel eddig aktivabb volt. Reggel rugott parat, jo eroset. Azota meg alig erzem. Dokihoz 11re van idopont

Figyelt kérdés
2014. febr. 2. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbáld keltegetni. Ha reggelig nem érzed akkor szerintem egy uh nem árt.
2014. febr. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megprobalom... Remelem sikerulni fog! Mondjuk kicsit lusti, eleg keson kezdett el erezhetoen mozogni. Elso baba, ugyh nem igazan tudom mit hogyan. Megprobalok zenet hallgatni, arra be szokott porogni...
2014. febr. 2. 21:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Vannak olyan napok,amikor kevésbé mozog a baba,ez mindenkivel előfordul(hat). Egyél valami édeset,feküdj hanyatt vagy vegyél fel olyan pózt,amiről tudod,hogy neki nem szokott tetszeni és akkor rúgni fog.Szívhangfigyelőd nincs?
2014. febr. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nem kell megijedni,de azért figyeld! Néha feküdj az oldaladra, (én akkor általában érezni szoktam) és figyeld mocorog-e. Ha igen,de kicsiket,az nem baj.Én tegnap óta érzem aktívabban a babámat,azelőtt 3-4 napig nagyon piciket és kevesebbeket rúgott ,de nincs semmi baja.Ha egyáltalán nem érzed,az már baj,de írtad,hogy alig érzed,tehát azért érzed,az jó.Sokszor lustálkodnak :)
2014. febr. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális ne aggódj! Én 27 hetes vagyok van hogy egész nap mozog van hogy egyszer kétszer érzem csak egy nap. Még van bőven helye bennt ezért lehet nem is érzed amikor mozog épp mert nem ér hozzád úgy... Majd a későbbiekben ha már nem lesz helye mindig érezni fogod, de ezzel együtt mikor nsgyobbsk már nem rugdosnsk hadonásznsk annyit! Inkább erőteljesebb forgolódó mozgást fogsz érezni de ritkábban. Mondjuk az első terhességemmel a lányom igen ludta volt odabennt keveset mozgott! A fiunk meg sem állt az elejétől, a mostani terhességem meg olyan amit te leírtál...
2014. febr. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszokat! Megnyugtattatok! Este aztan hallgattunk babazenet, amire rugdosott. Ugyhogy aztan megnyugodtam. Csak nemsokkal kesobb olyan gyomorgorcsom volt, hogy azt hittem belehalok. Szerencsere elmult! Parom mar korhazba akart vinni. De mivel evek ota kuzdok ezzel, inkabb nem... Mindig elmulik. Nem zar jol a gyomorszaj. Es neha leall az emesztes... De mar megtanultam ezzel elni... Nem szedek gyogyszert. Mert sose segitett. De olvastam h nospat szedhetnek terhesek is. Asszem minel hamarbb veszek...
2014. febr. 3. 09:05
 7/8 anonim ***** válasza:
A nospát nekem az orvos a 30. hétig engedte,mert utána puhítja a méhszájat.
2014. febr. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Picinyem ma bepotolta a par nap lustizast! Egesz nap rugdosott.. :-) reggel hallgattunk zenet, pmobilt, omegat, stb... Aztan o bulizott egesz napt! :-) nospat meg nem vettem! Csak borsmenta teat. Regen szokott segiteni. Bizom benne h most is fog! Gyogyszert nem szeretnek szedni! Megegyszer koszi a valaszokat!
2014. febr. 3. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!