Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy terhesnek, illetve egy...

Egy terhesnek, illetve egy 4honapos terhesnek milyen a hasa?

Figyelt kérdés
Ezt ugy ertem, hogy kemeny,mint amikor felpuffad a hasa valakinek, vagy esetleg meglehet-e markolni, mint akinek pl csak kisebb uszogumija/feleslege van?

#terhesség #terhes has #4honapos terhes
2014. febr. 3. 00:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tehát egy 16-18 hetes kismamának? Van akinek látszik, van akinek nem, nekem látszott. Lehetett rajta fogni a bőrt, de alatta keményebb volt. Ha valakiek van súlyfeleslege, akkor nyilván nem lehet annyira kitapintani,
2014. febr. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez alkati kérdés.Nincs rá szabály, hogy milyen legyen :) de szerintem már minden esetben érezhető ha még nemis annyira látszik föleg ha valaki husisabb :)
2014. febr. 3. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagyis inkább a husiknak jobban tapintható valamennyire mint látható :) 2.voltam
2014. febr. 3. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! En pocakos vagyok amugyis, de nekem latszott (100 kiloval kezdtem)... Nekem 17 hetesen mar latvanyos hasam volt! Es latszott, hogy nem elhizasos a hasam, hanem kerek varandos pocak...

A sulyfelesleg csak a hasam aljan latszott! Nem gombolyodott vissza, hanem meg lehetett fogni. De amugy kemeny volt a hasam...

Arra jo nagyon, hogy mikor en mar reg ereztem de mas meg nem, lehetett latni ha rugdosodott mert bele remegett a hasam

2014. febr. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor még csak felpuffadt a hasam (kb első 8-9 hét) akkor nem volt olyan kemény, 4 hónaposan már elég kemény volt, most 26 hetesen olyan mint egy dinnye, és kemény, a köldököm már teljesen eltűnt :) Vékonyan kezdtem a terhességet.
2014. febr. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!