Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok. Miért...

6 hetes terhes vagyok. Miért kell ennyire sokszor pisilnem. Ez normális? Még ilyenkor nincsenek is nagyon jelei a terhességnek (rosszullét stb. ). Vagy nincs idegeskedésre okom? Mikor kezdődnek a rosszullétek?

Figyelt kérdés
2008. aug. 26. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyakori pisilés a terhesség velejárója,ugy 18hét utan még vizelet csöpögés is előfordul gyakran.nekem a jelek a 6-7héten jöttek.
2008. aug. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Annyi ídősen én is sokszor jártam pisilni,de hálistennek elmúlt.A rosszúllétek szerintem mindenkinél máshogy van.Nekem mikor nem jött meg a fogam fájt nagyon innen tudtam,hogy babás lehetek.Aztán a 3dik hónapig hányinger,szagoktól undorom volt.Ha szerencséd van akkor talán kimaradsz belőle.

Jó babavárást!

23hetes kismama

2008. aug. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mikor kezdtetek vitaminokat szedni? És mit ajánlanátok? Első gyerek lesz nem tudom azt sem milyenek vannak!
2008. aug. 26. 15:02
 4/9 anonim ***** válasza:
60%

Szia!

A sok pisilés normális. Még nem is tudtam hogy terhes vagyik, de fél óránként jártam. Sokan azt mondják, már előtte is szedik a vitaminokat. Próbáltam kétszer is az első trimeszterben, de nagyon rosszúl voltam tőle. (Elevit). A doki azt mondta, felesleges szedni ha úgyis kijön, úgyhogy abbahagytam, hátha jobb lesz, ha már a méhlepény táplálja a kicsit, és nem bánt a bogyó annyira. Aztán a Gravidától is szuityokul voltam. Most Hipp Natalt iszom, semmi bajom tőle. Nem szedek mellé semmit. A dokim is, én is a természetesség hívei vagyunk, régen sem szedtek be annyi bogyót, mégis minden jó volt. Ha rossz lesz a vérképem, úgyis ad még mellé kiegészítésként. Szerintem igaza van. De ezt embere és dokija válogatja.

27 hetes kismama

2008. aug. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én lassan kilenc hetes leszek,de hála Istennek idáig elkerült a rosszullét ami remélem már nem is jön elő,söt a pisilés is kezd alább hagyni.A cici fájás az viszont éjszakánként szörnyűűű nemtudom mekkorák lesznek de már most nőtt egy méretet.
2008. aug. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A gyakori pisilési inger a koraterhesség egyik jele.De lehet felfázás is, bár azt felismernéd.

Szabály pedig nincs arra, hogy mikor kell kezdődniük a rosszulléteknek. Én pl. egyszer sem voltam rosszul, röhögve csináltam végig az első trimesztert, míg más kismamik hánytak, és egészséges a kicsink.

18 hetes kismama

2008. aug. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem már most(4 hetesen) reggel és délelőtt hányingerem van és pisilni is sokat kell tehát nincs időpontja a rosszulléteknek, szerintem se kell vitamin gyógyszer formábon sok gyümi, zöldség és tejtermék...
2008. aug. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Te már négy hetesen elmentél dokihoz, vagy még vársz vele?
2008. aug. 27. 13:49
 9/9 anonim ***** válasza:
már voltam dokinál kedden és akkor állapították meg hogy 4-5 hetes de 4 hetest írtak rá a papírra hogy 2 hét múlva ha megyek biztosan halljunk szívhangot egy hete lett pozitív a tesztem.
2008. aug. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!