Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy 19 hetesen...

Lehetséges, hogy 19 hetesen 4D-s ultrahangon még semmit nem tudnak mondani a baba nemére?

Figyelt kérdés
15 hetesen azt mondta a doki, hogy látná de nem úgy fekszik. Aztán 17 hetesen mikor vizsgált elfelejtettem megkérezni és már mikor fel voltam öltözve akkor kérdeztem meg. Erre azt mondta, hogy legközelebb vizsgálat közben kérdezzem, mert ő most konkrétan azt nem figyelte nem emlékszik rá. Ma megint voltam vizsgálaton, vizsgálat közben mondtam nézzünk már rá akkor hátha most lát valamit, de azt mondta most ezzel nem kell foglalkozni, meg egyébként is úgy fekszik, hogy nem látja. Lassan már úgy érzem direkt nem akarja elmondani. Vagy ez tényleg lehetséges hogy 19 hetesen még semmit nem lát?
2014. febr. 3. 15:52
 1/9 anonim ***** válasza:

4d 19 hetesen azerintem azert lehet latni. 2d-n elofordulhat ha ugy fekszik akkor nem latszodik. Ismerosomnek is 32 hetesen tudtak megmondani h mije lesz addig nem mutatta magat. Igaz nem votlak 4d vizsgalaton akkormeg.

Most 4d-n voltal? Mert ott azert tuzetesebben megnezik nem is nagy meg h ne lassa meg mije van.

Mondjuk tapasztalatom nincs eteren mert 18 hetes voltam mikor 2d-n siman megmondta h lanyom lesz mert pont ugy fordult h tisztan latszodott. Es lany is lett. :-). Van akinek 12. heten is megmondja jol a doki h mije lesz.:-)

2014. febr. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, 4D-n voltam és ez ami fura, hogy sokan írják már a 12. héten tudták én is picit reménykedtem hátha, na de most már nagyon kíváncsi vagyok. Vásárolgatni addig meg nem is merek/tudok míg nem tudom. Tudom sokan direkt nem is akarják tudni csak majd a szülésnél, de én valahogy nyugodtabb lennék és valahogy kicsit jobban személyesíteni is tudnám, így még neven se gondolkoztunk, mert előre nem akarom magam beleélni:)
2014. febr. 3. 16:02
 3/9 anonim ***** válasza:

a kérdésben egy dokiról van szó?

csak mert nálam 4 ből 3 doki meg tudta mondani már 11 hetesen

szóval a helyedben én mással megnézetném és nagyon nem tetszik ez nekem, hogy 4d-sen ilyen alapvető dologgal nincsenek tisztában, amikor sokkal "nehezebb" dolgokat is ki kell vele tudni mutatni!

2014. febr. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A 4d ráadásul nem tb-s vizsgálat azért te fizetsz külön! Így kérheted h mit nézzenek meg rajta először. Sőt nekem azzal kezdte a nőci aki csinálta a 4d-s vizsgálatot h szeretnénk-e tudni h mi a neme. Nemh még meg sem mondja. Azért ez szemétség tőle. Ha ennyire nem lát akkor csináljon ilyen vizsgálatot ha meg nem akarja megmondani váltanék azonnal.
2014. febr. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen ugyanannál a dokinál voltam mindhárom alkalommal. A terhesség kezdetén voltam másnál aki csak hüvelyi ultrahanggal tudta nézni, ott érthető volt, hogy nem látja. Ezért nem fizettem, kötelező a vizsgálat minden terhesgondozás után. Itt ahova járok(Szeged), itt 4D van. Arra is gondoltam lehet a 20. hétig nem akar semmit mondani nehogy aztán kiderüljön, hogy mégsem az. Ismerősömnél pl. kisfiút mondtak, nevet is választottak, vásárolgattak is és 5 hónaposan derült ki, hogy kislány. Szóval ilyesmire tudok esetleg gondolni, hogy addig nem akar biztosat mondani. De azt nem akarom elhinni, hogy nem lát semmit, mert nem úgy fekszik stb...
2014. febr. 3. 19:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekünk az első gyerekkel már a 12. héten megmondta, a másodiknál a 18. hetin még nem látta, mert a lába között volt a köldökzsinór, a 21. hetin már másképp feküdt, akkor megmondta. Mindegyik 2d-s gép volt és fiúk.
2014. febr. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

javaslom menj másik dokihoz is!

ami amúgy sem árt, márcsak a szakértelem tekintetében sem.


sőt. én speciel idős doktorokban nem is bízom, meg van rá az okom, hosszú lenne a sztori.

2014. febr. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez egy viszonylag fiatal, olyan max 40 körüli doki lehet. Jövőhéten amúgy is mennem kell erre a kötelező genetikai uh-ra, oda másik dokihoz kell menjek, remélem ő tud már mondani majd valamit..
2014. febr. 4. 20:54
 9/9 anonim ***** válasza:
írd meg nekünk is, ok?
2014. febr. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!