Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miskolcon 4d ultrahangra...

Miskolcon 4d ultrahangra (Arany Corvin) hogyan tudok időpontot kérni és mikor?

Figyelt kérdés

Azért lenne fontos, mert hiába lépnék fel a honlapjukra, nem jön fel semmi. Szerintem frissítik és nekünk mostanában lenne aktuális és nem tudom, hogy meddig nem lesz elérhető. Hátha valakinek le van mentve a szám, vagy hasonló...Köszönöm!

Ezt próbáltam : [link]



2014. febr. 3. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
személyesen nem tudsz elmenni? Hallottam olyasmit,hogy már bezárt.
2014. febr. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

találtam tel.számot:

Tel/Fax: +36 30 470 2559

2014. febr. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A mobilt leirtak elottem van egy vezetekes is 46/504-850

E-mail: bejelentkezes@4diagnosztika.hu

Ezt a dvd-rol masoltam le ami ott keszult. En siman felhivtam oket es kerdeztek kb mikor akarok menni. Azt is modntam h kihez Zsuzsanak hivjak most a vezetekneve nem jut eszembe hirtelen de o nagyon aranyos volt es sokan dicserik h nala a legjobb. :-)

2014. febr. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Biri Zsuzsànak hivjak a szonogràfust, nagyon jó 1 hete voltunk:-)
2014. febr. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!

Akkor holnap megpróbálom őket felhívni.

2014. febr. 3. 21:54
 6/8 A kérdező kommentje:
Sikerült őket felhívnom a mobilon, szóval köszönöm a segítséget mindenkinek. Egyébként mondták, hogy már jelezték, hogy a honlap rossz és javítják. Szóval ne ijedjetek meg, nem tűntek el. :) Megfogadtam a tanácsotokat és Biri Zsuzsához kértem az időpontot. Már csak a babánknak kell aktívkodni akkor...:)
2014. febr. 4. 18:06
 7/8 anonim ***** válasza:

Orulok h sikerult :-) hidd el nem fogsz benne csalodni nagyon cuki no. :-)

Amugy egy kis csoki, kola es maris aktivabb lesz a kicsi, se ha megsem kicsit megtornaztat Zsuzsa h mozogjon. 1-2 guggolas hozza es hatha na meg persze o is meglokdosi ha angyon lustacska. :-) en 2012 decembereben voltam nala :-)

20 perces dvd-t csinaltattam egy kepet nyomtattak amit en valaszthattam ki es az osszes kepet megkaptam cd-n amin kb 24 kep volt asszem. Orok emlek maradt. Arrol nem beszelve h tuzetesen megnezett mindent, meg a labujjait is meg tudtuk szamolni. A kepek minosege is nagyon jo. Lattam pl a batoba ami keszul na ahhoz kepest szazszor jobb. Foleg aki ott csinalja az uh-t az nagyon flegma no. 2x volt "szerencsem" ahhoz a nohoz egyszer iszonyatos flegma volt masodszor majdnem miatta halt meg a lanyom bennem.

36. hetes terhesen kerultem korhazba gorcsokkel es mikor mar alig mozgott o uh-zott meg. Azzal volt elfoglalva h hany eves vagyok hozzateszem majdnem 25 voltam de sokkal fiatalabbnak nezett eloszor es emiatt total lekezelt. Ra 2 orara h o "megnezte" a gyereket uh-n surgosen csaszaroztak meg mert nem volt fel oraja olyan rossz lett a szivhangja. Mikor megszuletett derult ki a nyakara es mellkasara volt tekeredve a koldokzsinor. Ennyit arrol mennyire figyel oda arra h mit csinal. Ezt siman lathatta volna uh-n ha rendesen odafigyelve megnezi. A neve nem jut eszembe de ha a papirjaimat visszanezem meg tudom mondani.

Kicsit belemelyultem a dologba nem kerdezted de gondoltam leirom en h jartam es milyen tapasztalataim voltak. :-) remelem nem baj.

2014. febr. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Már nagyon várom én is az uh-t. Nagyon sok jót hallottam róla, meg Biri Zsuzsáról, úgyhogy már alig férek a bőröm, de majd csak 13.-án...:( Majd írok, hogy milyen volt.

Igen, a Batóról én is nagyon sok rosszat hallottam, meg negatív kritikát, így azt elsőre kilőttem. Durva azért, hogy ennyire függünk ezektől az emberektől és némelyik mennyire nem veszi komolyan, pedig csak a dolgukat kellene végezni. Inkább ne kerüljön az ember orvosok, eü-isek kezébe, de ugye most rájuk vagyunk utalva és csak imádkozhatunk, hogy ne legyen semmi probléma...

2014. febr. 4. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!