Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai terhességnél, pecsételés...

Korai terhességnél, pecsételés után mikor létesíthetek újra szexuális kapcsolatot?

Figyelt kérdés
5hetes terhesen pecsételtem, de mindössze 1 napig tartott. Kaptam hüvelykapszulát és pihennem kellett, de azóta ez nem jelentkezett újra. (másfél hete volt)Ha valakinek van ilyesmi tapasztalata kérem segítsen!
2009. dec. 6. 19:53
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem várjatok még! Nálunk is volt vérzés, mi inkább visszafogtuk magunkat. Így is jelentkezett később, de a babát semmiképpen sem akartuk elveszíteni. Ma már 3 éves.
2009. dec. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
A 12. hetet jó lenne kivárni. De inkább a dokidat kellene megkérdezni, én nem vagyok az. :)
2009. dec. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Amíg az orvos meg nem engedi.


Ez nálunk a 16. hét volt, mert a pecsételés vissza-visszatért. A 12. hétiv orgazmusom sem volt. De megérte a megtartóztatás, most már mozog a babó. :-)


21h

2009. dec. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia, mindenképpen várj! A vérzés okát tudod? Megnézték? Nekem pl. haematomám volt, emiatt 16. hétig no sex és csak a zuhanyozás volt engedett, a vízben való lubickolás nem. Kitartás! 28hetes km
2009. dec. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A vérzés okát nem tudom. Mire a doki megvizsgált, ő már nem látott vérzést. Viszont vizsgálat utáni délutánon még volt egy kevés......azóta szerencsére nem.
2009. dec. 7. 10:24
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A vizsgálat bimanuális hasonló hatású.mint a szeretkezés.és azután is vérezgettél. Nem akarlak riogatni a te döntésed meg minden,de én a babát nézném és várnék. (Az első babámmal a vérzés után egyáltalán nem sexelhettem.nehéz volt de kibírtam. a másodiknál már eleve úgy kezdtük,hogy csak behatolás nélkül,és elég ritkán.) Megérte.Két gyönyörű egészséges gyermekem van.
2009. dec. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

szia!

Így voltam,mint te...én 9 hónapig vártam,vagyis utána még 6 hétig is pluszban:)... :)de megérte,mert van egy 10hónapos kislányom:)

2009. dec. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Én is így jártam, csak nekem a méhszájon polip is volt. 9 hónapot+ 7 hetet vártunk
2009. dec. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem várj, és kérdezd a dokit is meg. Nálam a pecsételés után másfél héttel látta a dokim a haematómát, mivel állítólag az azonnal nem is látszik...
2009. dec. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
várj várj várj. ameddig az orvos mondja. most a baba a lényeg, nem a szex !!!
2009. dec. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!