Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalt már valaki ilyet?...

Tapasztalt már valaki ilyet? Elég magas a pulzusszámom, ez doki szerint normális a terhességkor. De sokszor hallom a fejemben a szívdobogásom. Ez nagyon aggaszt.

Figyelt kérdés
2009. dec. 6. 22:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele. De az én dokim szerint is normális ez, meg az összes, terheséggel foglalkozó könyvem szerint is.


21h

2009. dec. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem akarok hülyeség írni, de szerintem azért mert az ő szervezetét is te látod el vérrel, így a szívnek többet kell pumpálni.
2009. dec. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
igen, a dokim is azt mondta, hogy mivel több vèr kering a szervezetben, azèrt van. de hogy mièrt hallom? nem kell hozzà hirtelen mozdulat vagy hajolgatàs. sokszor arra kelek, hogy lüktet az agyam. ès ez màr 20 hetes korom òta kb. most 33 vagyok ikrekkel.
2009. dec. 6. 22:37
 4/13 anonim ***** válasza:
Néha én is hallottam, de nem volt gond belőle
2009. dec. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mennyi az a magas?


Nekem már terhesség előtt is magas volt, én is sokszor hallottam dobogni a fejemben.

Elkezdtem Betalocot szedni, a terhesség alatt is szedtem (ezt lehet), mivel akkor még annál is gyorsabban vert, de mivel nem éreztem különösebb hatását (ugyanúgy 100-110 körül volt szinte állandóan a pulzusom), ezért egy idő után nem szedtem tovább. Miután megszültem, egyik napról a másikra teljesen normális lett a pulzusom, 70 körüli. A csoda se tudja, mitől, de nagyon örülök neki.


Egyébként tényleg azért ver gyorsabban a szív, mert nagyobb a terhelés.

2009. dec. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
100-110 között van nekem is.
2009. dec. 6. 22:56
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem a vérnyomásom felment 150 fölé, a pulzusom meg 110 fölé, de én már nem éreztem jól magam. Szednem kellett a dopegytet, majd plusszba nekem is a betalockot. Nekem az utóbbi sokat segít, most már rendben vagyok és sokkal jobban érzem magam.


36 hetes kismami

2009. dec. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
szia ! nekem is ez a problémám ! én még csak 32 hetes ikres vagyok és az orvosom azt mondta hogy normális mert megkérdeztem tőle ! nekem a vérnyomásom alacsony a pulzusom meg 100 felett szokott lenni ! volt hogy össze estem arra azt mondta hogy kevés a vérem ez van ! rendes ! a babák nemét tudod már ? nekünk 2 fiú ! boldog babavárást !
2009. dec. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia!

En is igy vagyok, es mar nagyon ki vagyok tole. NAgyon idegesit es megremit. En holnap megyek dokihoz, es akkor megmondom neki is. LAssuk mit mondd.

21 hkm

2009. dec. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én is hallom, és nagyon vacak dolog!

Volt, hogy azt hittem, az ajtón kopognak... :P

Azóta persze már megszoktam, hogy a szívem az.

2009. dec. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!