Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetesen fehér folyás...

Chritine kérdése:

26 hetesen fehér folyás mennyire természetes?

Figyelt kérdés
26 hetes kismama vagyok és napok óta fehér folyásom van és elég sok . Ez mennyire természetes ?
2014. febr. 5. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
teljesen az, sok kismamának van akár végig jóval erösebb folyása mitn egyébként. ha nem viszket nincs vele teendö ha legközelebb mész vizsgálatra emlitsd meg. ha viszket menj orvoshoz már most mert nagyon gyakori a gombás fertözés a terhesség alatt.
2014. febr. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
huuhhh nagyon megkönnyebbültem :) nem viszket meg semmi csak nem tudtam hová tenni mert eddig nem volt :) köszönöm a választ :)
2014. febr. 5. 17:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem mióta terhes vagyok erős fehér folyásom van. Előtte soha nem volt ez így jellemző.

Most 27 hetes vagyok, de még mindig van, nincs vele probléma, csak kellemetlen, hogy mindig tisztaságit kell használni.

Amúgy valóban, ha nem társul mellé kellemetlen érzés, szag, nem gond.

2014. febr. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is 26 hetes vagyok és ugyanez van nálam is.Nekem csinált a dokim vizelet tenyésztést és kenet vizsgálatot is. Minden negatív, úgyhogy szerintem is normális.
2014. febr. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálam is 24-26.het fele kezdett bosegesebb fehér folyas lenni.

Minden alkalommal ,hogy megyek dokihoz rakerdezek ,h normális e .

Eddig nem volt gond vele!

2014. febr. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!