Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy nő megérzi, ha teherbe esett?

Egy nő megérzi, ha teherbe esett?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy ha egy nő terhes azt megérzi, vagy érez valamit? persze azt tudom, hogy minden szervezet más, máshogy reagál mindenre, de ha sikerül az áldás, akkor azt érzi? Illetve azt szeretném kérdezni, hogy melyik a legérzékenyebb teszt, ami akár a mensi előtt is kimutatja a terhességet?

2014. febr. 5. 21:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Én nem éreztem meg. Én azt éreztem hogy megjön, mert görcsöltem :) Nem jött meg :) Baba lett. A teszttel kapcsolatban annyit, hogy szerintem azon a pár napon nem múlik. Sokszor még a nemvárt napján is hamis dolgot mutat.
2014. febr. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Mensi előtt NEM érdemes tesztelni, mert a legérzékenyebb teszt is mutathat valótlan eredményt. Minden szervezet más, van akinek 1-2 hét után is csak halványan mutatja ki a teszt a terhességet. Türelem, rózsát terem. Olyan pedig, hogy megérzi, hát nem tudom. Ha a belső sugallatra gondolsz, aki hisz benne azt állítja, hogy van, aki nem az azt, hogy nincs. Fizikálisan az ég világon semmit nem érzel.
2014. febr. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Én nem éreztem meg, de utólag rájöttem, hogy a nemvárt előtt 1-2 nappal már kicsit máshogy viszonyultam az ételekhez meg az ízükhöz.
2014. febr. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) igazság szerint azért kérdeztem, mert napok óta fája fejem, hányingerem van, aluszékony, fáradékony vagyok, és még sosem cigiztem, mégis megkívántam a cigit amikor az egyik ismerősöm mellettem szívott el egy szál epres cigit. De még mensi előtt vagyok vagy 4 nappal. Arról nem beszélve, hogy olyan fura érzésem van, viszont olvastam, hogy be is beszélik sokan maguknak a tüneteket, de én nem beszélem be, ebben biztos vagyok, mert hónapokig szóba sem került a gyerek téma. Olvastam a premenstruációról is, de az sem volt még nekem soha.
2014. febr. 5. 21:43
 5/25 anonim ***** válasza:
79%
Megéreztem mind a 3x. 2 terhességet 4 nap késéssel mutattam ki, harmadikat 2 nappal a nemvárt előtt. De akkor ikrekkel voltam terhes (sajnos azt is megéreztem, hogy 2x elvetélek:( )
2014. febr. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
sajnálom a vetélésed :( és köszönöm a válaszodat :)
2014. febr. 5. 21:47
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

hát ki mit nevez megérzésnek :)tünetem nem volt. semmilyen, egy picit feszült a mellem, de túl nyugodt voltam és eből éreztem hogy igen, van valami. nekem sosem késett 26-28 napra jött meg mindig, délelőtt. a 28 nap este már tudtam hogy nem fog megjönni :) még a páromnak mondtam és 2 nap késésnél hogy óvatosan szeretkezzünk mert szerintem baba van :) aznap teszteltem Gabriellel délután már szép pozitív volt. azt másnap reggel és harmadnap reggel is addigra már erősebb volt mint a kontroll csík :) most vagyok 12 hetes, többnyire semmi tünetem :)


tehát volt egy belső nyugodtságom, belső megérzés. mért kérded? te érzel valamit?

2014. febr. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
igen, de nem tudom leírni azt amit érzek. furán hangzik tudom :) ilyen izgatottság, vagy nem tudom. Érzem, hogy valami van.
2014. febr. 5. 23:15
 9/25 A kérdező kommentje:
ja és szívből gratulálok :)
2014. febr. 5. 23:16
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
ugyszinten belso megerzesem volt es mindketszer a legelso teszt negativ lett, majd masnap lett csak nagyon gyyenge pozitiv. De nem tuneteim voltak, hanem belulrol olyan rettento nyugalom arasztott el
2014. febr. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!