Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ártalmas lehet, ha sok rostosa...

Piroska és a farkas kérdése:

Ártalmas lehet, ha sok rostosat iszom?

Figyelt kérdés
A 32. hétben vagyok, enni egyre kevesebbet tudok, viszont a narancslevet és a multivitamint nagyon kívánom egy ideje. Nem fogy el egy liter egy nap, de majdnem. A " hozzáadott cukor nélküli" verziót iszom. Lehet ez ártalmas? Úgy értem, pl attól még van benne cukor, vitamindózis is, nem is kevés - bár terhesvitamint már nem szedek - , megaztán gondolom savas is... egyszóval na, nem tudom. Emellett egyébként csak szénsavmentes vizet iszom, esetleg néha tejet.Vagy ha nekem jól esik, akkor nincs gond?
2014. febr. 5. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem gond :)
2014. febr. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha kívánod ne vond meg magadtól :) Nem hiszem, hogy problémát okozna a rostos :)
2014. febr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmi gond. Én is így voltam, azóta sem tudom meginni a multivitamint :D
2014. febr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én is mindog ezelet innám de sajna engemfelfuj durván. Ha neled nincs bakod tőle nem gáz.

Viszont azthiszem az a vitamminal kell vigyazni.

2014. febr. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

uuu bocsi a sok elírásért.

*mindig

*bajod

*ezeket ...

2014. febr. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem ártalmas.

A sok rost csak jó. Egészséges

Volt idő amikor én is a narancslevet kívántam, kb 1 másfél hónapig. :)


20 hkm

2014. febr. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek! A sok vitamin, ha emelett más bevitel nincsen - úgy értem, az étkezéssel igen, de tabletta formájában nem - miért lehet ártalmas?
2014. febr. 6. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!