Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire ártalmas a babának...

Mennyire ártalmas a babának ha terhesség alatt 2-3 naponta elszívok 1 max 2 szál cigit?

Figyelt kérdés
2013. szept. 13. 07:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
az, hogy mennyire, nehezen meghatározható, de ártalmas, szóval inkább NE.
2013. szept. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
51%

Akkor döntsd el:Gyerek vagy Cigi!

Elég szánalmas, hogy terhesség alatt nem lehet letenni a cigit!

2013. szept. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
26%
szia.nekem védőnői javaslatra napi egy engedélyezve volt,mivel szó szerint idegbeteg voltam.annyit mondott hogy inkább napi egy cigi,mint hogy idegeskedjek,mert a cigivel fele annyit nem ártok a babának.de én is csak akkor gyujtottam rá,ha úgyéreztem hogy kezdek kikelni magamból.ha nincs rá indok inkább ne szívd el..
2013. szept. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
Két gyerekem van. Láttam olyan gyereket, aki a cigi miatt volt olyan, amilyen. Ne akard tudni, magadnak meg főleg ne akarj olyat. Legyen ennyi felelősséged, akaratod. Ha nincs, mi lesz később? Egy gyerek totál ki tud akasztani, akármilyen cuki is. Légy felnőttebb, hiába vagy már felnőtt. Ha beteg lesz, hogy számolsz el magadban, hogy (talán) te tehetsz róla? Na, azt nem kívánom neked. Életfogytig megbánás, sajnálkozás, esti könnyezés...
2013. szept. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tesz jót neki. Próbáld letenni, az ember a gyerekéért oly sokat kibír!
2013. szept. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
különösebb képpen nem kívánom. Csak akkor gyujtok rá ha párom itthon hagy cigit. Mivel nem tudok neki ellen állni. De max 2 szál. És jó ha ez 1 héten 2x előfordul. Az utolsónak köszönöm a választ, a 2nál pedig az szánalmas h nem tud normálisan válaszolni. NEM mindenki egyforma!!
2013. szept. 13. 08:08
 7/20 anonim ***** válasza:
79%
Nem, nem mindenki egyforma. Van, akit érdekel, hogy fojtogatja a saját gyerekét, és van, akit nem. A szánalmas inkább az, hogy nem is igazán kívánod, csak ha már ott van, miért ne?... el kéne gondolkodni az anyai felelősségen, sürgősen!
2013. szept. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Napi egy cigitől is lehet később súlyos betegsége a gyereknek. Ismerősöm sem szívott sokat, általában csak alkalmanként és évek óta szenved a gyereke az asztmától.Viszi orvosról orvosra. Második gyereknél nem dohányzott és semmi baja sincsen a kicsinek. Szörnyű hallgatni, ahogy a gyerek fuldoklik....Inkább ne szívj egy szállal sem, mert ez orosz rulett.Vagy lesz baja a gyereknek, vagy nem. Inkább jó egészséget kívánok nektek!:)
2013. szept. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
91%
7 éve dohányoztam mielőtt kiderült, hogy babát várok! Meg sem fordult a fejemben, hogy elszívjak egy szál cigit, egy slukkot sem!!!!! Napi egy dobozzal szívtam előtte de abban a percben képes voltam letenni amikor megtudtam, hogy egy másik élet már bennem fejlődik. A legnagyobb áltatás magaddal szemben, hogy többet árt az idegeskedés. De te tudod. Vannak anyák akik szarnak a gyerekükre és vannak akik mindent megtesznek értük, lehet választani, hogy melyik tábort erősíted.
2013. szept. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az kínai,hogyha nem is vagy erős dohányos,akkor ugyan miért kell elszívni azt a pár szálat? Épp itt az ideje,hogy megszokd,hogy már nem te vagy az első és innentől már nem is leszel soha.

Én erős dohányos voltam,mégsem volt kérdés,hogy letegyem-e,vagy azért néhány szálat elszívjak.

A másodiknak meg nem kéne neki ugrani csak azért,mert fáj az igazság. Vagy miért tetted fel a kérdést? Abban bíztál,hogy majd áldását adja mindenki és nyugodt szívvel,lelkiismeretfurdalás miatt szívhatod?

A gyerekeddel szórakozol,gondold meg!

2013. szept. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!