Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam orvosnál jok az...

Ma voltam orvosnál jok az értékek bpd 94 fl 70 ac 307 becsült suly 2700-2800gr px/3 c 2100 nem tul kicsi a babám azt mondta az orvos hogy nem lesz nagybaba de semmi gond nincs vele de én már bebeszélem magamnak hogy kicsi és hogy biztos beteg lesz?

Figyelt kérdés
2008. szept. 4. 18:05
 1/4 A kérdező kommentje:
elfelejtettem odairni hogy 38 hét 5 napos vagyok szeptember 14 re vagyok kiirva
2008. szept. 4. 18:07
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Mért mondasz ilyent?Jaj ilyenre ne is gondolj,hogy beteg!!Csupán genetika az egész,ne csináld ezt!!Olyan jó neked,hogy nem sokára babázhatsz!!Üdv:Zsuzsa 33 hetes pocakos
2008. szept. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pozitívan állj a dolgokhoz!

Én szept. 15-re vagyok kiírva, és ezek a tegnapi méreteink:

BPD: 90 mm

OFD: 106 mm

THQ: 87 mm

FL: 70 mm

Totál jó minden, nem lesz óriásbébi!

Örülj neki, legalább könnyebb lesz szülni!

2008. szept. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is szept.15-re vagyok kiírva,bár a védőnő szerint 14-re,de mind1:-)))

És az én értékeim is szinte ugyan azok mint az előttem válaszolónak anniy különbséggel h az FL:66mm:-)))

Szóval nyugalom!A dokim azt mondta ne akarjak már 5 kg-os bébit szülni!Elég lesz a 3-3,5 kg-os is:-)))

Könnyű szülést mindenkinek!

2008. szept. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!