Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes volnék? (Tudom közhelye...

Terhes volnék? (Tudom közhelyes kérdés)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Párommal lassacskán egy éve próbálkozunk, sajnos teljesen sikertelenül. Menstruációmnak elsején kellett volna megjönnie, lehet csak késik nem tudom. Rengeteget eszek, szinte soha nem leszek tele, pedig egy 46 kilós nő vagyok, aki világéletében keveset evett, most meg felfalnám a hűtőt :) A melleim nem feszülnek, csak érzem, hogy keményebbek lettek. Ezek szerintetek lehetnek a terhesség első jelei? Holnap vagy holnapután veszek egy tesztet, de érdekelne addig, hogy mit gondoltok :)

20/L



2014. febr. 7. 20:45
 1/10 anonim ***** válasza:
A késés már egy jó jel is lehet, a többi nem mindenkinél társul hozzá, de akár terhességre is utalhat.
2014. febr. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szia. Nem biztatni akarlak, de nekem csak ez az egy tünetem volt egész terhesség alatt ami miatt kegyetlen sokat fel is szedtem magamra :) ja bocs egyszer voltam rosszul egy fajta szagtól, de mivel nyár volt 30 feletti fokkal kint, ezért betudtam a nagy melegnek a rosszul létet, ami mint mondtam nem tartott sokáig. szurkolok, majd írd meg , hogy mi lett az eredmény
2014. febr. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Annyira izgulok, hogy tényleg beugrok a kocsiba és elszaladok éjjelnappali gyógyszertárba, nem bírom ki :D


Nagyon köszönöm a biztatást, mindenképp megírom :)


Még nem merem beleélni magam!

2014. febr. 7. 22:11
 4/10 anonim ***** válasza:
ha esetleg most elmennél a gyógyszertárba akkor ugye már lassan egy hete késik, elvileg a mostani vizeletből is kimutatná, én a helyedben kettőt vennék ha most mész mert egyet reggelre is a biztonság kedvéért. Én sem bírnám ki a helyedben :) tényleg szorítok nagyon, tudom milyen érzés, mi is most próbálkozunk igaz még nem egy éve meg nekem már van egy fiam. szóval reméljünk szép Valentin napi ajándékotok lesz egy gyönyörű két csíkossal :)
2014. febr. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
na mi lett?:)
2014. febr. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Semmi?
2014. febr. 8. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
???
2014. febr. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sajnos negatív lett a tesztem :(

De nem fogom feladni :)

2014. febr. 8. 14:23
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne add fel ! barátnőmnek a tesója most vár babát, 9 hetesen ment a dokihoz, egy teszt sem mutatta ki neki ! mind negatív lett. Ne add fel elvégre még mindig nem jött meg :) ha meg meg is jön, majd következő hónapba új remények. Használtok ovulációs tesztet vagy valamit ?
2014. febr. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Még nem erőltetjük annyira ezt az egészet, de ha úgy alakulna, akkor rettenetesen boldogok lennénk. Egyenlőre nem védekezünk, 2 év múlva már lehet, hogy jobban ráfekszünk :) De úgy gondolom, hogy mindig mindenre van megoldás, ahogy erre is :)
2014. febr. 8. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!