Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mas is igy van ezzel? Elnezest...

Mas is igy van ezzel? Elnezest a kerdesert de arra volnek kivancsi hogy mas kismama is kuszkodik a szellenetes nehezsegevel?

Figyelt kérdés
tudom illetlen kerdes, de rettento kinos amikor nem tudnak a gazok tavozni es csak szur, alulrol mindenhol ugy erzem mintha kessel szurnanak.mig nem voltam terhes, sose kellett ilyen gyakran, csak miota babat varok, naponta ez van
2009. márc. 6. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

szia!

häny hetes vagy?nekem is volt az elejen ilyen gondom...meg szerintem a värandosok 99%-änak.nekem kb a 14.het utän elmult.rettentö rossz erzes,amikor nem tud kijönni a levesö...en is görcsöltem miatta rendesen.en szoltam a vedönömnek,es adott rä gyogyszert,de vannak homeos golyok is.azt,hogy mennyit hasznält,nem tudom,de egy idö utän magätol elmulik. minden jot!26hetes kismami

2009. márc. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
koszonom neked kedves valaszolo. mar azt hittem hogy vmien atok van rajtam, mert hiaba eszek aktiviat, iszok asvanyvizet, eszek gyumolcsot, van hogy akkoris makacs, es egesz nap alig-alig indul meg es csak kinoz.amugy 16+3 hetes vagyok
2009. márc. 6. 20:54
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem is kínozott a terhesség alatt, de a szülés után rosszabb lett a helyzet, mert a gátmetszésem miatt még tartani se tudtam, de nem csak én hanem a szülészeten a szobatársaim sem, így senki nem csinált ebből ügyet.
2009. márc. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A terhesség alatti hormonális változások a bélműködésre is hatnak és több kevesebb ilyen jellegű panaszt is okozhatnak.
2009. márc. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem végig elkísért ez a terhességeim alatt.Teljesen más volt az emésztésem mint nem terhesen.Nekem pl a székletem is sokkal lazább volt.
2009. márc. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
de a babara nezve nem artalamsak ugye ezek a kellemetlen gorcsok, szurkalodasok?mert van hogy ugy belem szur egy hirtelen mozdulatnal hogy megijedek
2009. márc. 6. 20:56
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
SZia! 17 vagyok de engem eddig végig kisért a "puki" de inkább jöjjön ki így mint a doki :)! Kellemetlen de ez van! Majd elmúlik :)!
2009. márc. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
en nem tudok kakilni 2hete csak heti 2-3x,pukizni annal többet,a parom mar menekül de hat valamit valamiert...ha ezzel jar a baba akkor legyen:)
2009. márc. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hajaj! Egyik barátnőmmel együtt vagyunk terhesek, én 9 Ő 10 hetes. Azon röhögtünk hogy ha elzárnák Magyarország felé a gázt, akkor is mi el tudnánk tartani a lakosság összes gázfogyasztását, annyira puffadunk és sok a gáz... :D

Néha ez elég kellemetlen tud lenni, de ennél rosszabb problémánk ne legyen :)!

Ez a lelassult bélműködés miatt van.


Sok boldogságot kívánok Neked és a többi Kismaminak!

2009. márc. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Lehet, hogy nem fogjátok elhinni amit most írok, de nekem a kakaótól megoldódott ez a problémám. Az elején (kb a 3. hónapban) én is sokat görcsöltem, úgy gluttyogott a belem, hogy még a buszon is hallani lehetett, hát elég ciki volt...:D A WC-re járás kín-szenvedés volt, néha annyira erőlködtem, hogy féltem, hogy kinyomom a babát :D Most így vissza gondolva ez nagyon vicces, de akkor egyáltalán nem volt az. Aztán egyik napról a másikra azt vettem észre magamon, hogy minden reggel kakaót akarok inni. Volt, hogy egy litert is simán megittam. És láss csodát azóta helyre jöttek a dolgok odabent! Soha ilyen jó nem volt még az emésztésem. Még a rozsdás szöveg is megemészteném úgy lehet :)

Szerintem próbáljátok ki! Nekem bejött! :)

Üdv. 21 hetes pocis

2009. márc. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!