Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet, hogy mégis terhes vagyok?

Lehet, hogy mégis terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Napok óta szurkál a petefészkem, görcsöl a hasam alja, hányingerem van, kívánós vagyok, de olyat is megkívánok, amit még nem is kóstoltam életemben soha, fáj a fejem napok óta (mondjuk migrénes vagyok, de a migrénes fejfájás nem ilyen szokott lenni) Csak 11-én kéne megjönnie, de kíváncsiságból csináltam tegnap délután egy 25 erősségű tesztet, ma reggel első vizeletből meg egy 10 erősségű tesztet, mind a kettő negatív lett. Lehetséges ennek ellenére is, hogy mégis terhes vagyok? Azért vagyok bizonytalan, mert már jó pár napja szurkál és görcsöl 11-éig meg van még egy pár nap, ennyivel mensi előtt nem szokott semmi lenni jóformán. Azt tudom, hogy a tesztet legkorábban a nemvárt napján kell csinálni, de nem bírtam várni. Szóval van esélye, hogy a teszt ellenére babát várok? köszi a válaszokat! :)

2014. febr. 7. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
hőgörbe ? ciklus átlag hossz....kéne. Ha 11.-én esedékes akkor feleslegesen csinálsz tesztet a nem várt előtt 4 nappal....a nem várt napján is jó esély ha halvány pozi teszted van. Ezek lehetnek premensis és babás jelek is...bár babásnak még koraiak.
2014. febr. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
premensis tünetem sosem volt, pedig már 11 éve, hogy minden hónapban ünnepelek. azt olvastam, hogy van akinek már a kimaradt mensi előtt is jelentkeznek tünetek, a tesztet csak azért végeztem mert nem bírtam várni. de többet nem fogok előtte most már tudom.
2014. febr. 7. 22:23
 3/8 anonim ***** válasza:

lehet baba. De sajnos tapasztalatból tudom,hogy simán lehet tüneteket produkálni, ha nagyon szeretnél babát.


De reméljük ezek nem hamis tünetek :)

2014. febr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :) sajnos nem baba van a dologban, ma a párom bevitt a sürgősségire mert görcsöltem, kiderült, hogy vesemedence gyulladásom van.
2014. febr. 8. 20:32
 5/8 anonim ***** válasza:
óhhh sajnálom...:( és pisis gondjaid nem is voltak ???
2014. febr. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
gyógyulj meg hamar....:)
2014. febr. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
csak azt nem értem már bocsi, hogy itt írogatok, hogy sztem a bajodnak és a tüneteknek nagyon nincs köze egymáshoz...vagy megkérdezted, hogy azért görcsöl a petefészked ?
2014. febr. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
az úgy volt, hogy már napok óta görcsölgetett, fájdogált de csak fél percekre, aztán tegnap meg annyira fájt, hogy se fekve, se állva, se ülve sehogy nem volt jó, arról nem beszélve, hogy a pisilés is fájt, ezért a párom rá vett, hogy menjünk be a kórházba, nézessük meg mi a gond. Ott vettek vér és vizelet mintát, és az kimutatta, hogy mi van.
2014. febr. 9. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!