Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dohányzok és terhes vagyok....

Dohányzok és terhes vagyok. Nagyon el vagyok keseredve, ma is elszívtam 6 szálat. Baja lesz a babámnak? Nagyon félek.7 hetes vagyok

Figyelt kérdés
2013. nov. 7. 16:27
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
94%
Én inkább azért lennék elkeseredve hogy minden egyes szálnál mérgezed a babádat és ahelyett hogy elkeserednél talán abba kéne hagynod a gyereked mérgezését!Ne féljél hanem tedd le!! Röhej hogy egyáltalán ilyet kérdezel és az is hogy ilyen felfogással gyereket vállalsz!
2013. nov. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
91%
Még nem késő abbahagyni. Attól függ, mennyire félted őt, a kincsedet. Koraszülött is lehet, de egyszerűen képzed el azt, hogy ezzel rákényszeríted őt is, hogy dohányozzon. Tényleg ennyire kegyetlen lennél?
2013. nov. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
89%
Te is tudod, hogy lehet. Nem biztos, de sajnos sokkal nagyobb a kockázata pl. a légzési betegségeknek, aszmának, gyorsabban öregszik a méhlepény, nagyobb a koraszülés veszélye, hogy csak hirtelen párat soroljak. 7. hétnél már elér a babához, szerintem tedd le fokozatosan, s ha nem megy, kérj segítséget, elég sokan vannak ebben a helyzetben. Nem elrettentésül, de tegnap volt épp egy sokkoló videó erről a bezzeganyán: [link]
2013. nov. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
89%
Ja és mellesleg én már akkor leszoktam a cigiről mikor csak terveztük a babát. Meg sem fordult volna a fejembe hogy 1 szálat is elszívjak! Jelenleg én is 7 hetes vagyok. első voltam.
2013. nov. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
89%

Igen, lehet baja a babádnak!

És ha annyira felelősségteljes vagy, akkor tudod hogy kell ilyenkor letenni?

Azt, hogy többet nem gyújtasz rá!

Én is cigiztem évekig, majd terhes lettem és letettem.

Az, hogy én az egészségemet károsítom, az se egy jó dolog, de az az én egészségem. És mivel a gyerekemet szeretem és ő fontos nekem, ezért az ő egészségét nem károsítom. És ezért letettem. Ennyire egyszerű.

Ne magadat nézd, hogy nem gyújtasz rá, hanem a gyerekedet, hogy cigivel lehet hogy súlyú lesz, lehet hogy asztmás lesz majd, lehet hogy ha majd megszületik és cseperedik, akkor egy csomó felső légúti problémája lesz.

2013. nov. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
20%

Kedves kérdező! Én nem csesztetlek, sorstársad vagyok bár nem ennyire. Idén egész januártól augusztus elejéig nem cigiztem, aztán én hülye visszaszoktam. Erre kiderült, hogy jön a baba. Azt hozzáteszem leszokásom előtt 11 évig cigiztem. Most 14+4 hetes vagyok, és napi egy szálat szívok. Se többet, se kevesebbet. Tudom, hogy nem jó, de ez van. A legjobb lenne persze, ha leszoknál, de ha nem tudsz akkor legalább csökkentsd! 6 szál azért elég sok.

Boldog babavárást!

2013. nov. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
78%
Lehet baja. Nekem kicsi volt a babám amikor megszületett, és a doki első kérdése az volt,hogy dohányzom-e. (Nem dohányoztam)
2013. nov. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
85%
hàt volt màr pàr ilyen kérdés.beteg, gyengêbb lehet a baba.kis súllyal is születhet.én még azokon vagyok kiakadva akik azzal takaroznak hogy csak napi 1-2 - 3.... szàlat szívnak, na ne...
2013. nov. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
54%
Vagy lehet hogy nem lesz semmi baja... lassan de biztosan szokj le.
2013. nov. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
83%
Igen! Sajnos lehet baja. A keresztfiam emiatt küzd négy évesen az asztmával. Most még nem késő abbahagyni. Drukkolok, hogy sikerüljön!
2013. nov. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!