Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez mennyire igaz hogy a...

Ez mennyire igaz hogy a terhes pocak hegyesedik akkor fiú ha szélesedik akkor lány lesz?

Figyelt kérdés
2014. febr. 8. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem szèles hasam volt, mindenki azt mondta nagyon kislányos. Kisfiú lett.
2014. febr. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Annyira mint a hasonló többi babona.
2014. febr. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Semennyire.

Ettől függetlenül az esetek bizonyos százalékában lehet hegyes hassal természetesen fiút hordani, de ugyanúgy lányt is.:)

Ez főként alkat kérdése, hogy kinek milyen pocakja lesz. Nekem nagyon keskeny a derekam, így nem szélében ment a hasam, hanem előre domborodott, vagyis hegyes lett. És fiam lett. Viszont egy rokonunk széles derekú, neki mindkét terhességével széles, keres pocija volt, nem hegyes, egyszer lánya lett, utána fia.

2014. febr. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem hatalmas,kerek pocim volt,igazi dinnye :) fiam született.
2014. febr. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nálam bejött :o)
2014. febr. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem helyes pocakom volt, fiam lett.

A barátnőm széles pocakja volt, lánya lett.

És! A sógornőm első terhességénél hegyes volt a pocakja, fia lett. A másodiknál nagyon széles, lapos volt a hasa, a doki aggódott, hogy pici a baba( nem volt a magánrendelőjében uh). Lány lett és normál súllyal született.


Egyébként meg azt gondolom, hogy nem lehet ezt biztosra kijelenteni, hisz semmilyen tudományos magyarázat nincs rá. Inkább a véletlen művének gondolom. :)

2014. febr. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nagyon hegyes pocakom van, mindenki azt mondja fiút várok tuti:-)

De hercegnő lesz:-)

2014. febr. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szia! Kerekedő pocakom van, és most már szélesedem is, kisfiúnk lesz:)
2014. febr. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Semennyire!

Semmi köze hozzá az hogy ilyen vagy olyan alakú a pocak az az alakodtól függ illetve hogyan helyezkedik el a baba stb. lehetne még sorolni.Én mosz 25 hetes vagyok és teljesen más pocim van mint az elsővel sőt a terhesség is más és mindkettő lány.

2014. febr. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!