Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 napja késik a menstruációm....

5 napja késik a menstruációm. Lehetséges, hogy terhes vagyok? Részletek lent!

Figyelt kérdés
Január 4-én jött meg legutoljára, 5napig tartott, de nem állt még be a menstruációm, előfordul a késés. A barátommal mindig szoktunk védekezni óvszerrel, de párszor előfordult, hogy anélkül, de csak 2-3x csúszott belém(az élvezet kedvéért), utána kivette. Azt mondja, hogy közel sem volt még, hogy elmenjen... Igen, elismerem a felelőtlenséget...soha többé nem fog előfordulni. Ha most megjön, egy életre tanulunk belőle... A melleim érzékenyek, mint menstruåció előtt szoktak... Csináltassak tesztet? Már biztos eredményt tudna mutatni?Mennyi esély van rá, hogy teherbe estem? Kérlek kíméljetek a segítséget nem érő kommentekkel, nagyon aggódok... Köszönöm minden rendes embernek a hozzászólásokat előre is!!

2014. febr. 9. 13:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen lehetséges, mert az előváladéktól is teherbe eshetsz. Ahhoz pedig nem kell, hogy a párod közel legyen az orgazmushoz. Vegyél egy tesztet, rossmanba 300ft. Az eredményt ird meg légyszi.
2014. febr. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kicsi az esély a terhességre, de vegyél egy tesztet, hogy megnyugodhass.
2014. febr. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ne a 300 forintos tesztet vegyed !
2014. febr. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat, akkor a napokban veszek tesztet... És milyet tudnátok ajánlani? Milyen árban vannak a "legjobb félék"?


Ha netalántán mégis... akkor hány hetes lehetek?

2014. febr. 9. 14:18
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha terhes lennél, akkor az utolsó menstruációd első napjától kell számítani, hogy hány hetes vagy. Kb 5 hetes lennél, ha január 4-én jött meg utoljára. Én 500 ft-os tesztet csináltam, pl Lily teszt, de van olyan, amiben kettő db is van. De szerintem kicsi az esély a terhességre, de inkább csinálj tesztet, hisz esély mindig van rá.
2014. febr. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! De miért az utolso menstruációtól kell számítani?
2014. febr. 9. 15:03
 7/12 anonim ***** válasza:
Az orvosok mindig az utolsó menstruáció első napjától számítják. Igazából így könnyebb számon tartani szerintem, hisz pontosan nem lehet tudni, hogy melyik nap fogant a baba. Az utolsó menstruáció első napját nézik mindig és ehhez fogják számítani a szülés időpontját is. Én úgy gondolom, hogy így egyszerűbb.
2014. febr. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hmmm...értem. És ha valaki abortuszra szeretne menni, ugye 3hónapos korig lehet elvetetni (jól tudom?) akkor azt is így számítják?
2014. febr. 9. 15:51
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen. Úgyanúgy számolják, hiszen terhesség. De ne rohanj így előre. Csináld meg a tesztet, sztem meg fogsz nyugodni. Esély ugyan van a terhességre, de igen kevés!
2014. febr. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Akkor miért éesik már egy hete a menstruációm? :o Tegnap este kb. fél óráig forrófürdőztem... hátha reggelre valami. De semmi. :(

Ma vesz a barátom anyukája nekem tesztet és majd a barátom elhozza nekem, holnap reggel megcsinálom. Majd írok nektek. Szorítsatok, hogy negatív legyen!!!!! :'(

2014. febr. 11. 06:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!