Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes lennék? 12 napja késik...

Terhes lennék? 12 napja késik a menstruációm, a múlt héten egyik éjjel több órán keresztül iszonyatosan görcsölt a méhem, alig bírtam megmozdulni.

Figyelt kérdés
Pár napja folyton pisilni járok éjszakánként (kb.5-10 percenként) és biztos, hogy nem fáztam fel, mert semmilyen fájdalommal nem jár és nem csak pár csepp jön-annak ellenére, hogy napközben alig iszom. Viszont 3 napja teszteltem reggel, elég érzékeny teszttel és negatív lett. Többször is késett már a menstruációm, alapvetően nem aggódnék, ha nem lett volna az az iszonyatos fájdalom a méhemben és az állandó wc-re járás éjszakánként.
2013. okt. 18. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Tesztelj még egyszer. Drukkolok!
2013. okt. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csinálj még egy tesztet, de leginkább menj el orvoshoz!!

Ha esetleg nem baba miatt nem jön meg, és történnek ezek, akkor is szükséges, hogy ezt kezelje!

2013. okt. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az előbb csináltam még egy tesztet,igaz,hogy nem reggeli,de negatív lett ez is. Igen,a másik kérdés,hogyha nem a terhesség miatt,akkor mitől vannak ezek a tünetek /:

2013. okt. 18. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!