Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ilyen esetben mennyire megbízh...

Ilyen esetben mennyire megbízható a terhességi teszt eredménye?

Figyelt kérdés

Ma reggel 6-kor belepisiltem egy pohárkába és letakartam , mert el kellett mennem sürgősen. Kb. rá három órára, 9 óra körül tudtam csíkot tenni bele.


Ilyen esetben mennyire megbízható a teszt eredménye? Nagyon sok az eltelt idő? Mennyi lehet a maximum idő, ami alatt be kellene mártani?



2014. febr. 10. 10:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Megbízható, igen :)
2014. febr. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azért reggel hatkor, mert állítólag első vizelet mutatja a legmagasabb HCG-t
2014. febr. 10. 10:36
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem állt olyan sokáig,hogy ne legyem megbízható! Nekem sokszor több mint 3 óra eltelik addig amíg bejutok a védőnőhöz,orvoshoz ,és tudnak vizeletet nézni!
2014. febr. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ismerősöm is félretette a reggeli vizeletet, és délután csináltuk meg. 2 fajta teszt is kimutatta abból a vizeletből,hogy babát vár.
2014. febr. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És hány hetes terhességet tud kimutatni már a terhességi teszt? 4 és 5. hét közöttit pl?
2014. febr. 10. 11:18
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha 10-es érzékenységű a teszt, akkor valószínűleg kimutat egy 4-5 hét közötti terhességet, hisz azok már akár a mensi elmaradása után egy nappal használhatóak. De ez sem mérvadó, mert egy késői peteérésből lett terhesség, még nem fog pozi eredményt mutatni.

Nekem pl az első pozi tesztem mensi elmaradása utáni 8. napon volt, addig végig negatívak voltak a tesztek.


Elárulod mi lett az eredmény? :)

2014. febr. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Negatív, de csak tegnap kellett volna megjönnie, vagy esetleg tegnapelőtt (1-2 napos eltérés nálam rendszeres), viszont feszül a mellem, a hasam, tegnap szédültem is.
2014. febr. 10. 13:00
 8/10 A kérdező kommentje:
Mondanál 10-es pontosságú tesztre példát?
2014. febr. 10. 13:02
 9/10 anonim ***** válasza:

Húú, sajnos mondani nem tudok, mert külföldön élek. De a neten rákerestem és a Clearblue az 10-es. De volt itt gyakorin egy kérdés és ott egy kismama azt írta, hogy a Rossmannban több 10-es érzékenységű is van, a DM-ben viszont csak 25-öst talált. De a legbiztosabb az, ha bemész egy gyógyszertárba és ott konkrétan 10-es érzékenységűt kérsz.

Ha biztosra akarsz menni, várj még 1-2 napot és ismét reggeli vizeletből csináld.

Egyébként attól, hogy az én tesztjeim negatívak voltak, a melleim fájtak (nekem mensi előtt sosem fáj)és teltebbek is lettek, a késés után már sejtettem, hogy baba van.

2014. febr. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Vaterán 50 Ft-os db áron juthatsz hozzá 10-es érzékenységű tesztekhez. Ha elsőbbségivel kéred és beér a számlára az utalásod reggel 11-ig, akkor az eladó még aznap postázza, így másnap nálad vannak a tesztek. Nagyon megéri! :)

2014. febr. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!