Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! Discolor terhességi...

Lovelyne kérdése:

SOS! Discolor terhességi teszt mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
6 napja késik a mensim.Duzzadtak érzékenyek a melleim, és szurkál a hasam.Elvégeztem egy discolor tesztet és negatív lett az eredmény,igaz nem reggeli pisivel csináltam.Nem tudom mit csináljak várjak még pár napot hátha megjön,és próbálkozzak egy másik tesztel is? Nagyon nem szeretném ezt a babát most!:(
2013. szept. 26. 22:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Minden teszt megbízható. Azért nem jön meg, mert stresszelsz. Ha megnyugszol és elhiszed, hogy nem vagy terhes, megjön a menzesz is :-) Pihengess!
2013. szept. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A tesztek ugyanazon az elven működnek. Ha rendszeres a menstruációd amúgy, akkor az a valószínűbb, hogy nem vagy terhes, 6 nap késéssel rég ki kellene mutatnia. Ha két nap múlva sem jön meg és még egy negatív teszted lesz, én elmennék orvoshoz, betegség is állhat a háttérben.

de lehet hogy egyszerűen csak a stressz.

Igyál egy pohárka vörösbort, az állítólag meghozza a vérzést, ha csak késik.

2013. szept. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!