Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet ennek ellenére baba a...

Lehet ennek ellenére baba a dologban?

Figyelt kérdés
Napok óta fáj a fejem, mindjárt megjön érzésem van, szurkál a petefészkem, fáradékony vagyok, hányingerem van, viszont tegnap be kellett bennem a sürgősségire, mert bal oldalon görcsölök, ott csináltak vizelet és vér vizsgálatot és aszerint nem várok babát. Holnap kell megjönnie és előtte való napokban a házaséletet sem kívánom, és érezni szoktam, hogy megfog jönni, viszont ma nem érzek semmit, csak a görcsölést bal oldalt. Lehet ennek ellenére baba a dologban?

2014. febr. 10. 15:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
NEM! Ha a vérvizsgálaton azt mondták nem vagy terhes, akkor bizony nem.
2014. febr. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ :)
2014. febr. 10. 16:05
 3/21 anonim ***** válasza:
Lehet. Holnap lenne esedékes a menstruációd, van olyan, hogy ilyenkor a laborban nem emelkedett még eléggé a HCG (gondolj bele, van, akinek a teszt is csak menzesz elmaradása után napokkal lesz pozitív, pedig 10 körülre kalibráltak a tesztek). Előfordul.
2014. febr. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem csak, mert semmit nem érzek, hogy meg kéne jönnie, pedig még tegnap, tegnap előtt éreztem. ma meg már semmit. neked is köszi a választ :)
2014. febr. 10. 18:08
 5/21 A kérdező kommentje:
ja és azt kihagytam, hogy egész nap nagyon nyugtalan vagyok.
2014. febr. 10. 19:08
 6/21 anonim ***** válasza:
Sürgősségin megerősítették, hogy nem vársz babát. Akkor nincs...kicsit lazíts, ennyire ne görcsölj rá a témára, fog jönni a bébi előbb-utóbb! :)
2014. febr. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Azóta fejlemény történt, 2 napja késik, ugyanezzel a fájdalommal voltam házi orvosnál, ő elküldött nőgyógyászhoz, méhen kívüli terhesség gyanúval, hál Istennek nem vagyok méhen kívüli terhes, de méhen belüli valószínű. 2 hét múlva kell vissza mennem.
2014. febr. 11. 19:33
 8/21 anonim ***** válasza:
azta ez ám a kalandos út a babához...:) szorítok hogy minden ok legyen ! :)
2014. febr. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
te vagy a vesemedence gyulladásos író is ...már bocs, hogy így írom...
2014. febr. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
igen, én vagyok. Azért teszek fel ennyi kérdést, mert szombaton még kizárták az egészet, ma meg már sanszos, hogy pocaklakóm van. Szombaton még azt mondták vesemedence gyulladás, be is vettem gyógyszert, ma meg már kiderült, hogy mégsem. Sajnálom :D
2014. febr. 11. 20:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!