Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet ennek ellenére baba a...

Lehet ennek ellenére baba a dologban?

Figyelt kérdés
Napok óta fáj a fejem, mindjárt megjön érzésem van, szurkál a petefészkem, fáradékony vagyok, hányingerem van, viszont tegnap be kellett bennem a sürgősségire, mert bal oldalon görcsölök, ott csináltak vizelet és vér vizsgálatot és aszerint nem várok babát. Holnap kell megjönnie és előtte való napokban a házaséletet sem kívánom, és érezni szoktam, hogy megfog jönni, viszont ma nem érzek semmit, csak a görcsölést bal oldalt. Lehet ennek ellenére baba a dologban?

2014. febr. 10. 15:48
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
mármint nem azt,hogy nincs vesemedence gyulladásom mielőtt félre értés esne :D
2014. febr. 11. 20:40
 12/21 anonim ***** válasza:
azért ez durva....az antibiotikum nem biztos hogy jót tett ám azért ha babás vagy én a doki orra alá dugnám a papírt és felhívnám a figyelmét, hogy jobban járna meg a páciensek is hogyha vissza adná az orvosi diplomáját....reméljük nem lesz semmi baja a babádnak a gyógyszerektől :(
2014. febr. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
hál Istennek fájdalomcsillapítót írtak ki csak, antibiotikumot nem. :) azért mentem vissza, mert semmit nem használt hiába vettem be. én is remélem, hogy semmi baja nem lesz a picinek :) köszi a jó kívánságokat :)
2014. febr. 11. 20:50
 14/21 anonim ***** válasza:
Szia.miből állapították meg a bébit ilyen korán?tesztet te csináltál?
2014. febr. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
na akkor jó....örülök, hogy jól alakulnak a dolgok...és igenis van anyai megérzés...:)
2014. febr. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
a hányingert leszámolva...képzeld ua tüneteim vannak csak a jobb oldalon :) azért is írtam hogy nem függnek össze a tünetek és a diagnózis ...mármint a nem létező vesmgy.-od....tudtam én hogy sántít valami :) :)
2014. febr. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Megvizsgált az orvos, és nem is jött meg, és a fájdalomból, hányingerből. De még nem mondta ki biztosra. Tesztet azt mondta ne csináljak, mert pénz kidobás lenne, várjam ki türelmesen a 2 hetet. ezt tanácsolta.


Kedves utolsó! én is úgy gondolom, hogy van. napok óta furán is érzem magam, hol nyugtalanság, hol megmagyarázhatatlan izgatottság fog el. :)

2014. febr. 11. 20:56
 18/21 anonim ***** válasza:
Na mi újság?jól vagy?van baba?
2014. febr. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
szombaton elkezdtem vérezni, úgyhogy ha volt is nem maradt meg :(
2014. febr. 21. 08:56
 20/21 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom.de ne csüggedj,lehet nem is volt baba,csak késett.már én is egy éve várok rá,de nem jön össze.van egy csodás 5évesünk,meg volt egy 16 hetes terhességmegszakításom.azóta hiába próbálkozunk. :,(
2014. febr. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!