Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudom ez nem ide való kérdés...

Tudom ez nem ide való kérdés de aki hasonló helyzetben van írja meg ő, hogy kap táppénzt. Eddig rendesen utaltak de most 20ezer ft-al kevesebbet kaptam,2hét még el volt maradva (tápénzes papír) számíthatok hóközi utalásra?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 10. 08:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is később küldték el a táppénzes papíromat, így erre a hónapra összesen 28000 ft-ot kaptam kézhez. Kicsit megrázott, nem tudom mi lenne, ha egyedül kellene fenntartanom magunkat. A munkahelyemen egyébként azt mondták, hogy rákérdeztek, és a válasz az volt, hogy ha lesz rá ideje az elszámolónak, akkor megcsinálja hóközben és utalnak. Ha nem, hát nem. Nem tudom segítettem-e, remélem.
2009. ápr. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezzel én is megjártam most 3-án 25ezret utaltak mert későn küldi a munkahely a tp papírt az elszámolóhoz ezért egy havi tp helyett két hetit utaltak, a lemaradt pénzt majd a következő havival küldik, ez elég kiborító de nem tudunk vele mit csinálni,

Boldog babvárást,

22 hetes kismama:)

2009. ápr. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én folyamatos elmaradásban vagyok a táppénzes papírral, mer egy papírra csak két hetet írhat az orvos, újat meg nem kezd (vagy nem kezdhet), hogy a teljes hónap meglegyen. A fizupapírra simán ráírják arra a pár napra, hogy nem igazolt betegség, aztán mindég a következő fizuval számolják el az elmaradt napokat.
2012. ápr. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!