Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma elmítettem a dokinak, hogy...

Ma elmítettem a dokinak, hogy terhesség előtt 2 orvos is mondta, hogy valamivel kisebb a méhem. Van hasonló tapasztalatotok? Ki lehet hordani a babát rendesen?

Figyelt kérdés
Látni már nem látszik, hogy kisebb lenne, amikor rákérdeztem, hogy mit von ez maga után, azt mondta, hogy elsősorban sorozatos vetéléseket, de ezen már túl vagyok, mert általában 5-8-12. héten történik baj ha emiatt vetél el valaki. Most vagyok 20 hetes, semmi feszülés és görcs nincs, tehát panaszmentes vagyok, de biztos ami biztos szednem kell MgB6-ot.
2010. jan. 4. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódj! Nekem fél év sikertelen próbálkozás után mondta az orvosom hogy kisebb a méhem, talán ez lehet az oka hogy nem sikerül a baba. 10 hónap után csak sikerült teherbe esnem (mindenféle praktika nélkül!) és hogy lekopogjam a terhességem során eddig semmi gond nem volt, a baba is fejlődik szépen, én is a lehető legjobban vagyok. Szerintem ez nem befolyásol semmit! A méh nagyon izmos, tud az tágulni annyit amennyit kell. Már túl vagy a félidőn, minden rendben lesz hidd el! Jó babavárást!

32 hetes km

2010. jan. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm Neked!
2010. jan. 4. 21:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is azt mondta az orvos hogy elég kis méhem van. Ahoz képest simán teherbe estem és minden rendben van a terhességemmel.

28 hetes km.

2010. jan. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem utolag mondta. 34. Heten derult ki hogy nagyon kicsi a baba. Befektettek, csaszar, alig volt tobb, mint 2 kilo. Ma mar 10 honapos csodaszep kislany. Figyeljetek oda nagyon, nalam mazli volt, hogy eszrevettek, ha kesobb derul ki nagy baj lehetett volna.
2010. jan. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem, de a barátnőmnek volt ilyen. Neki is azt mondták, hogy kisebb a méhe az átlagnál, ennek ellenére teljesen problémamentes terhessége volt. Simán szült egy 4 kilós babát aki már 2 és fél éves. Nem lesz semmi baj, ne izgulj!
2010. jan. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem még nem fordult meg a babám. A doki megkérdezte, hogy még a terhesség elején nem mondott-e nekem olyasmit, hogy kisebb lenne a méhem a megszokottnál, így arra következtetek, hogy esteleg összefüggésben lehet azzal, hogy a baba be tud-e fordulni vagy sem.

36 hetes kismami

2010. jan. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!