Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tavaly augusztusban elvesztett...

Timike91 kérdése:

Tavaly augusztusban elvesztettem az elsö babamat 6. hetben! Most ujra teherbeestem! Mekkora az esely hogy ujra elveszitem a babam?

Figyelt kérdés

Holnap megyek uh-ra es a 6. hetben leszek, lathato lesz mar valami?

szivhang?


2014. febr. 10. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, de elképzelhető. Embrió és szikhólyag már biztos lesz. Az, hogy mekkora az esély nem lehet megmondani, 50%. Ha kiderült, hogy az előző baba miért halt el és orvosolva lett a probléma, akkor talán csak 49%
2014. febr. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még nem biztos, hogy lesz szivhang. Nálam mindhárom terhességemnél 8 hetesen volt először.
2014. febr. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
valószinüleg lesz szivhang, kicsi rá az esély hogy ujra elmenjen. Viszont ha mégis akkor nem ártana pár vizsgálat. remélem kapsz vagy már szedsz progeszteron pótlást, ha nem és az orvos nem hizza fel akkor te mondd neki és ragaszkodj hozzá.
2014. febr. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálam is így volt. Az első elhalt, nem tudni miért. A màsodik most lesz 4 éves. Én meg 14 hetes terhes vagyok. Egyébként nagyon sok ismerősömnek ment el az első baba. Később már nem volt gond. De így útólaf azt mondom, ha akkor azért mentt el mert gond volt, akkor nem bánom.( akkor nagyon nehéz volt), és a mostani terhességemet is végig fogom izgulni.
2014. febr. 11. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az, hogy látszódni fog e már valami attól függ mikor fogant a baba. Az első terhességem 10 hetesen ment el, mostani terhességem köszöni jól van.

Remélem veled is minden rendben lesz! Azt meg nem írom, hogy ne aggódj mert innentől csak azt fogsz :)

És nincs is ezzel baj, csak tartsd kordában.


Boldog babavárást

2014. febr. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm suépen a válaszokat, a babócám latható, doki szerint minden rendben, 8mm , egy hónap mulva megyek ujra ha nincs és nem lesz semmi gond!
2014. febr. 12. 07:04
 7/7 A kérdező kommentje:
6. hetnel jo a 8mm???
2014. febr. 12. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!