Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek méhen kívüli...

Szerintetek méhen kívüli lehet? Szúrkáló végbélfájásom van. Kb.5 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
Még csak 5 hetes és pár napos lehetek,ma reggel erre ébredtem és azóta is érzem.Nem állandó a szúrkálás és nem erős,de aggódom.Nagyon szeretnénk már ezt a babát.Nem vérzek meg semmi más tünetem nincs,csak ez.Mit gondoltok?Most valamu betegségnek igazán nem kéne jönnie...Kedden megyek az első Uh-ra.

2014. febr. 12. 16:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ha méhen kívül lennem nem ide írogatnál, hanem rég bent lennél a kórházban. :)
2014. febr. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ezek csak az idegszálak lesznek. Változik odabent minden, ezt érzed. Ha erős görcs lenne, az jelentene gondot, meg a vérzés.
2014. febr. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Ne idegeskedj most ezen, nem tesz jót Neked. Valószínűleg nincs semmi baj, de ha nem múlik el 1-2 napon belül, illetve barnázás, vérzés társulna hozzá, szerintem ne várd meg a keddet, feltétlenül menj el orvoshoz.

Jobbulást kívánok!

2014. febr. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ha holnapig nem múlik, nézesd meg. Tévhit, hogy a méhen kívülitől a földön fetrengenek az emberek, sajnos nem mindig alakulnak ki korán a tünetek. DE! Én nem hiszem, hogy ez arra utalna, az combba-vállba sugárzik.
2014. febr. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Kedves 4-es! Én bizony majdnem szó szerint a földön fetrengtem, pedig magas a fájdalomküszöböm. És nem sugárzott ki se combba se vállba. Pokoli alhasi fájdalom volt "csak". Már az elejétől voltak tünetek, de azok, ahogy írod nem voltak kifejezettek.

Kedves Kérdező! Újra kérlek, ne idegeskedj ezen, nem lesz semmi baj! Ahogy írtam, több tünet is van egyszerre. De Nálad nincs szó ilyenről!! 3-as voltam

2014. febr. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
szia! Ne idegeskedj, de ha nyugtalan vagy, vagy bármi újabb tünet, barnázás, ájulásérzet, vérzés jelentkezik, ne habozz az orvossal. Nekem két méhenkívülim is volt, mindkettőnél szétrepedt a petevezetékem, és kivették. De mindkettő már túl a 6.betöltött héten okozott tünetet, barnázás, alhasi fájdalom ami végbélbe sugárzott, de felállni nem tudtam, majd ömlött belőlem a vér,amikor szétrepedt a petevezeték, kifele, befele. azonnal megműtöttek. De nálad ilyen tünetek nincsenek, így tényleg ne a negatív dolgokra gondolj rögtön!
2014. febr. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat,az 1. választ leszámítva,segítettetek.Igyekszem nem idegeskneedni,remélem. nem lesz baj.Akiknek volt méhen kívüli,azóta sikerült már?
2014. febr. 12. 17:17
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ezt mondták el a méhenkívüliről - hogy nem biztos, hogy nagyon fáj, van látensebb formája is, attól függ, hogy hova ágyazódik be. És azt, hogy típusosan combba, vállba sugárzik. A férjem egyik volt évfolyamtársa mondta, aki szülész, de most a férjem is ezt mondta, bár ő más területen van.
2014. febr. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Igen, a műtét után 3,5 évvel megszületett a kisfiunk. A másik petevezetőmmel nem volt gond.


Kedves 4-es! Nem akartalak megkérdőjelezni, nyilván az esetek többségében másképpen jelentkezik. Én csak a saját esetemet ismerem :-) Nekem a terhesség 8. hetében repedt szét a petevezetőm, addig viselhető volt a fájdalom. Voltam többször orvosnál, mert éreztem, hogy valami nem stimmel. De sajna így alakult...

2014. febr. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Emlékszem, nekem is oda sugárzott ki a fájdalom egy darabig, minden rendben volt. Az orvosom megemelte a magnézium adagolását, de nem különösképpen ezzel kapcsolatban semmit sem.
2014. febr. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!