Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek méhen kívüli...

Szerintetek méhen kívüli lehet? Szúrkáló végbélfájásom van. Kb.5 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
Még csak 5 hetes és pár napos lehetek,ma reggel erre ébredtem és azóta is érzem.Nem állandó a szúrkálás és nem erős,de aggódom.Nagyon szeretnénk már ezt a babát.Nem vérzek meg semmi más tünetem nincs,csak ez.Mit gondoltok?Most valamu betegségnek igazán nem kéne jönnie...Kedden megyek az első Uh-ra.

2014. febr. 12. 16:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
mondott.
2014. febr. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! a két méhenkívüli kürtepedéses válaszadó vagyok. ahogy előttem írták, természészetesen atipusosan is jelentkezhetnek a tünetek. Nálam eléggé tipikus volt, és sajnos mire észleltem a tüneteket, a barnázás,heves késszúrás szerű fájdalom,ami végbélbe sugárzott,majd vérzés kifele - befele, addigra mindkét kürt elrepedt,esélyem sem volt,csak arra,hogy megműtsenek,és , hogy az életem megmentsék. mert a méhenkívüli bizony még ma is életveszélyes kórkép! Általában a petevezetékek az érintettek leginkább,de beágyazódhat még a hasüregbe, sőt ismerek olyak akinek a petefészekben találták meg! de ne gondolj tényleg rosszra, ám saját megnyugtatásod miatt -mert a stresszelés többet árthat - nézesd meg magad az orvossal, ilyenkor már petezsák látszódik méhen belül, így akkor ténylegesen megnyugodsz majd! Nekem igen,azóta sikerült a baba,ám miután nincs petevezetékem,lombikkal lehetett csak, jelenleg 22 hetes kismama vagyok! Kívánom Neked a legjobbakat!
2014. febr. 13. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Hogy érzed magad kedves Kérdező? Elmúlt a panaszod?
2014. febr. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm az érdeklődést,bízom benne,hogy minden rendben.Tegnap semmi tünetem nem volt,ma megint szurkált párszor,de reménykedem benne,hogy csak igazodnak bent a dolgok és azt érzem.Nagyon lassan telnek a napok.Sokat aggódom sajnos,mert volt egy nagy műtét a méhemen,és nem tudni,hogy bírni fogja-e a terhelést.Irigylek minden kismamát aki aggodalom nélkül végig tudja ezt csinálni.:-)
2014. febr. 14. 11:15
 15/21 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy könnyű mondani - főleg nőgyógyászati előzmények után - de próbáld meg élvezni a terhességedet. Ne ess az én hibámba azzal, hogy végigretteged. "Programozd" be magadnak, hogy minden rendben lesz, problémamentes terhesség végén gyönyörű, egészséges gyermeked fog születni.

Jó egészséget és boldog babavárást kívánok Neked!

2014. febr. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!:-)
2014. febr. 16. 10:35
 17/21 anonim ***** válasza:
Tudom régi a kérdés de miújság kérdező?
2014. júl. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Azóta elmúlt és jött helyette sok-sok más tünet. :-)

Holnap kezdjük a 29.hetet. Sajnos a 24. héten cukrot állapítottak meg,azzal nyüglődöm,de már nincs olyan sok hátra. :-)

2014. júl. 27. 17:32
 19/21 anonim ***** válasza:
De akkor szerencsére nem méhen kívüli lett.Gratulálok!Vigyázz magatokra.Jó babavárást és boldog életet nektek.Jaa és könnyű szülést!!!
2014. júl. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem,azt mondták a hormonok és a méh növekedése lehetett.Köszi! :-)
2014. júl. 29. 12:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!