Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek méhen kívüli...

Szerintetek méhen kívüli lehet? Szúrkáló végbélfájásom van. Kb.5 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
Még csak 5 hetes és pár napos lehetek,ma reggel erre ébredtem és azóta is érzem.Nem állandó a szúrkálás és nem erős,de aggódom.Nagyon szeretnénk már ezt a babát.Nem vérzek meg semmi más tünetem nincs,csak ez.Mit gondoltok?Most valamu betegségnek igazán nem kéne jönnie...Kedden megyek az első Uh-ra.

2014. febr. 12. 16:06
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Sziasztok. Sajnos most én is hasonló cipőben járok. Egy hete késik, második nap negatívat teszteltem, ötödik napon halvány pozit, hetediken vagyis ma talán egy árnyalatnyival erősebbet.... de csak halvány. Ma elég sokat görcsöltem, nem erős görcs, kicsit kellemetlen. Hol az alhasan jobb hol a bal oldala, hol középen, hol a derekam. Sajnos a végbelemben is éreztem többször apró szúrkálásokat, nagyon aggódok, hogy méhen kívüli vagy más gond van. Holnap megyek és szerdán hcg tesztre.
2021. júl. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!