Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetesen mekkora az ideális...

29 hetesen mekkora az ideális haskörfogat? Én 155 cm magas vagyok éa 59 kg. A haskörfogatom 95 cm. Nem tul kicsi?

Figyelt kérdés
2008. júl. 20. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Hát szerintem a 155cm-hez szép nagy a pocid legalább is ha a vizuális fantáziámra támaszkodom. De egyébként nem jelent semmit hogy kinek mekkora a hasa mert vannak például faros kismamák is kik popóra híznak. Én például pocakra nővők de szemből senki nem mondaná meg hogy 30 hetes terhes vagyok de oldalról óriási...
2008. júl. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olyan, hogy "ideális haskörfogat", nincs. De az adataidat elnézve normális méretű a hasad, mert az enyémmel semmi probléma és én is 59 kg vagyok, bár 160 cm magas, és 32 hetes. Üdv
2008. júl. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem kicsit soknak tűnik, én 173 cm vagyok, 68 kg, és 93 cm a haskörfogatom 31 hetesen.

De attól lehet hogy arányosak a méreteid.

2008. júl. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is 173 cm vagyok mint az előttem szóló, 28 hetes és 89 cm a pocim!
2008. júl. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!