Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csípőfájdalomra valamit...

Csípőfájdalomra valamit tudtok javasolni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Első terhességem vége felé kezdődött a bal csípőm fájt. Szülés után is időnként előfordult, kb 2-3 havonta egyszer. Most 20 hetes vagyok és már az első perctől gyakran fáj, de kezd elviselhetetlen lenni, néha járni is alig tudok. A forgómnál érzem, mostanában pedig hátul is és kisugárzik a lábamba.
2014. febr. 13. 08:40
 1/3 anonim ***** válasza:

pont ugyanez van nekem is! Sokszor arra kellek éjszaka, hogy iszonyatosan nyilallik egészen a térdemig. Még fordulni sem bírok az ágyon magamba. Úgy segít a párom. És énis kíváncsi lennék, hogy lehet e tenni valamit ez ellen. Legalább, hogy enyhüljön ez a fájdalom.

34hkm

2014. febr. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

sziasztok csípőfájós kismamik!Nekem már a terhesség előtt is voltak, csípő-derék problémáim, nem akartam orvoshoz menni, mert csak izületi gyógyszereket írt volna fel és akkor már "éleslövészeten" voltunk a férjemmel! Így felkerestünk egy csontkovácsot aki helyretett mindent ( 60 perc 5000ft volt, és csak egyszer kellett menni). Nagyon jól viselem a terhességet. Ha meglesz a kisfiam, a regenerálódás után biztosan megint elmegyek hozzá, hogy pakoljon helyre! Most vagyok 37 hetes!

A terhesség alatt viszon meg lehet próbálni valamilyen homeopátiás szert! www.homeopatia.info.hu

remélem tudtam segíteni!

2014. febr. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocs az OFF-ért, én is sokat sántikálok, az előző terhességemnél nem volt ilyen!! A jobb csípőm fáj átkozottul, persze a férjem közölte velem hogy trombózis :) de ha az lett volna akkor már 4 hónapja nem élnék. Szerintem a baba nyom egy ideget. Remélem leszáll róla hamarosan, úgy megyek mint egy öregasszony :) 28hkm
2014. febr. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!