Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális az orrverzes terhesse...

Normális az orrverzes terhesseg alatt?

Figyelt kérdés
A terhessegem kezdete ota vereset fujok. Most vagyok a 27. hetben es meg mindig vereset fujok, van hogy elkezd verezni is.. Volt mar valaki hasonlo helyzetben?
2014. febr. 13. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:

nekem is volt, hogy véreset fújtam, de csak náthásan. Az egész terhességre jellemző egyébként az orrdugulás és az orrvérzés is tünet lehet.

Azért említsd meg az orvosodnak, mert nem tudom, hogy milyen mennyiség ami normális, de tudtommal ez nem gond.


20hkm

2014. febr. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Említsd meg a dokinak, de szerintem normális. Nekem egyik barátnőm készített anno fel az ilyen dolgokra, mikor teherbe estem. Mondta, hogy ne ijedjek meg, ha ilyen történik, mert neki is többször előfordult, hogy minden előjel nélkül elkezdett ömleni az orrából a vér, és ő nagyon megijedt, nem tudta, hogy van ilyen. Mondta dokinak is, de normális volt...
2014. febr. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem többször volt olyan hogy csak úgy elkezdett ömleni. És folyamatosan véres volt mikor fújtam. Húgom ugyanígy.

Talán meg nem is tudtam h terhes vagyok de már vérzett.

2014. febr. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!