Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen gyakran kellene mozogni...

Milyen gyakran kellene mozognia a babanak 23 hetesen? Nalatok most hogy van?

Figyelt kérdés
Màr tegnap is alig èreztem, 3x vagy 4x volt apró finom bejelentkezès1 2 percig de nem olyan erõs ès intenzív. Èjszaka volt egy kicso ha jöl emlèkszem. Ma meg reggel egy pici, terhelèses vèrcukron voltam akkor egy pici, es par perce kaptam ket nagyobb rúgàst es ennyi, de màr nagyon ideges voltam! Sajnos õ nem reagàl csokira, colara stb eddig sem tette sõt ha olyan kedve van hàton fekvèsre sem....szerintetek front van vagy baj lehet? Csütörtökön voltunk uhn 35 percesen (az utàn kezdte a passzivkosàst) ott akkor teljesen mindent rendben talàltak, nemegy óriàs baba de a csalàdomban senki sem volt az sõt....
2014. febr. 13. 14:19
 1/6 A kérdező kommentje:
Jaj ès elöl tapad a lepeny.
2014. febr. 13. 14:21
 2/6 Lienah ***** válasza:

Nálam is vannak ilyenek, hol buli van egész nap odabent, hol pedig csak alig valami. Időnként a frászt hozza rám. Ránk se hat a csoki meg semmi...

Persze azért amikor már agyon aggódnám magam, akkor jól hólyagon rúg:)

Jah igen és nemtom számít-e, de azt hallottam, ha elöl tapadós akkor jobban látszik minden. Nekem hátsó fali, és jó vastag a hasfalam, szóval néha azt se tudom hol lehet:(


27+6hkm

2014. febr. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen? Èn meg azt hittem ettõl majd kevèsbe làtszik, ès hogy csak õ olyan erõs :-) Màr a 21 hèttõl làtszik kìvülrõl a hullamzàs ha beindul :-)

Ez jó infó, köszönöm.

2014. febr. 13. 14:46
 4/6 Lienah ***** válasza:
Én a 21. héten kezdtem először érezni a mozgását (egy icipicit) és még mindig nincs hullámzás...
2014. febr. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Pont most értem haza a védőnőtől, mert tegnap kb. dél óta elmaradtak a rúgások, csak apró kaparászást érzek. Nem vagyok ehhez szokva, általában buli van, így könnyen pánikba esek :-) Ja és persze első baba :-) Jó sokára talált szívhangot, azt mondta valószínű befele fordult a baba, ezért nem érzem :-) Ne aggódj! Csak érezd minden nap, ez a lényeg! 30hkm
2014. febr. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szia! 22 hetes kismama vagyok, ugyanígy mint te. Pár napja lustibb a kisfiúnk, néha bejelez egy-egy nagyobb boxal, vagy rúgással,néha a hólyagom telibe kapja, de kevésbé aktív mint két napja. szerintem a meleg front rá is hatással van. én azt vettem észre,hogy ha eső jön,akkor teljesen beindul, pörög:) itt ahol mi lakunk Pécsett ma is ragyogó napsütés volt, egész délelőtt sétáltunk, dolgokat intéztünk a férjemmel, és nagyon nyugisan viselkedik:) na most pár perce kaptam egy jelzést:) ja és nekem is mellső fali a lepényem, nálunk ez plussz olyan,hogy kevésbé érezhető a mozgás, hisz a hasfal előtt még van egy méhlepény is. a hátsó faliaknál jobban érezhető, doki mondta. Boldog babavárást:)
2014. febr. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!